Strona główna » SeniorNiusy » SeniorApp & Worksmile: benefity pracownicze

SeniorApp & Worksmile: benefity pracownicze

|

|

Na skróty

Coraz więcej firm dołącza do systemów kafeteryjnych, dzięki którym mogą nagradzać swoich pracowników, umożliwiając im wybór różnego rodzaju świadczeń czy produktów. Jednym z takich systemów jest platforma Worksmile, z którą weszliśmy we współpracę. Znajdziecie na niej kody elektroniczne na zamówienia usług w SeniorApp. 

Firmowe benefity mogą znacznie wpływać na zaangażowanie pracownikóww końcu nagrody za dobrą pracę motywują do dalszego działania. Z tego względu, coraz więcej przedsiębiorstw dołącza do systemów kafeteryjnych, umożliwiających pracownikom wybór odpowiedniego wynagrodzenia, spośród wielu oferowanych świadczeń. Jakie to mogą być benefity? Wśród nich można znaleźć m.in. bilety do kina, rabaty w sklepach, wejściówki na siłownię, czy zniżki na wykonywanie badańwybór jest ogromny.  

Systemy kafeteryjne, takie jak Worksmile, można uznać za najwygodniejsze rozwiązanie w dziedzinie nagród pracowniczych. Cały wachlarz benefitów, dostępny jest na jednej platformieto zdecydowanie ułatwia poszukiwania nagrody, która najbardziej przypadnie nam do gustu. Ogromnym plusem dla pracowników jest to, że sami decydują o wyborze benefitu. Przecież nie ma niczego gorszego niż nagroda niezgodna z gustem i potrzebami wyróżnionej osoby. Te wszystkie zalety posiada platforma Worksmile, z którą SeniorApp zaczął współpracę.

Worksmile to platforma, która pomaga wspierać rozwój kultury organizacyjnej, dzięki temu, że zbiera benefity pracownicze i firmową komunikację w jednym miejscu. Oferty, które można znaleźć w Worksmile, pozwalają na dbanie o potrzeby pracowników i docenianie ich codziennego zaangażowania w pracę. Od niedawna, na platformie znajdziecie również oferty SeniorAppdzięki temu macie możliwość zdobycia bonów na zamówienia usług w naszej aplikacji.  

Po pracy nie zawsze mamy siłę (i ochotę) na sprzątanie mieszkania, czy mycie okienwarto wówczas zamówić odpowiednią usługę w SeniorApp i cieszyć się chwilą odpoczynku z najbliższymi. Zdarzają się również sytuacje związane z wyjazdami, czy koniecznością załatwienia różnych spraw na mieściewtedy sprawdzą się takie usługi jak: niania dla dziecka, czy opieka nad zwierzętami domowymi. Wszyscy zapracowani mogą również skusić się na masaż w domuw końcu nie ma niczego lepszego niż relaks po ciężkim dniu w pracy. 

Platformę Worksmile znajdziecie tutaj

Jak podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.