Złota rączka

Usterki potrafią popsuć nam humor. Drobne problemy z hydrauliką lub elektryką? A może potrzebujesz pomocy z zakresu prac remontowo-naprawczych? Nie martw się awariami! Skorzystaj z usługi Złota Rączka dostępnej w SeniorApp. 

Na czym polega usługa?

Usługa jednorazowa wykonywana w domu Zamawiającego, trwająca ok. 1 godzinę.
Polega na drobnych lub awaryjnych pracach z zakresu hydrauliki, elektryki, czy usług remontowo-naprawczych (w tym np. montażu mebli). Do wykonania prostych usług potrzeba podstawowych narzędzi, bez użycia specjalistycznego sprzętu i bez potrzeby pracy na wysokości.

Usługa jest dostępna w następujących wariantach:

  • Prace remontowe i naprawcze,
  • Prace hydrauliczne, 
  • Prace elektryczne.

 

Stawka zawiera dojazd do Zamawiającego. Narzędzia niezbędne do wykonania usługi pozostają po stronie Wykonawcy (chyba, że strony ustalą inaczej). Pozostałe koszty np. użycia materiałów rozliczane są indywidualnie na podstawie paragonu.

Aplikacja SeniorApp

Jak zamówić usługę?

Zarejestruj / Zaloguj się

Założenie konta i rejestracja są całkowicie darmowe. Wystarczą do tego podstawowe dane. Wprowadź je za pomocą kilku kliknięć na klawiaturze i rozpocznij.

Wybierz usługę

Sprzątanie mieszkania, mycie okien, złotą rączkę, pracę w ogrodzie, opiekę dla seniora lub dowolną inną.
Wyznacz termin wykonania usługi. Wybierz Opiekuna z listy dostępnych w Twojej okolicy.

Zapłać za usługę

Aplikacja przeprowadzi Cię przez proces płatności krok po kroku z wykorzystaniem najwyższej jakości zabezpieczeń.

Korzystaj z pomocy

Umów się na konkretną godzinę ze swoim Opiekunem. Przyjedzie do Ciebie w umówionym czasie.

Wystaw opinię

Znajdź chwilę i podziel się swoją opinią ze Światem. Oceny i komentarze dzięki Twojemu zaangażowaniu będą dla innych użytkowników ważnym drogowskazem. Ty także widzisz jak oceniane są osoby z którymi współpracujesz. Polubiłeś SeniorApp? Powiedz o nas swoim bliskim.

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je bezpłatnie w 30 sekund!

50+ tysięcy
zadowolonych użytkowników

Złota rączka to osoba o szerokim zakresie umiejętności, który specjalizuje się w różnorodnych usługach naprawczych i remontowych w domu. To osoba, która może pomóc w naprawie zmywarki, uszkodzonego sprzętu lub wymianie żarówki. Złota rączka może również wykonać proste naprawy elektryczne oraz przeprowadzić malowanie ścian. Dzięki jego ekspertyzie i doświadczeniu, można zaufać, że zepsuty sprzęt zostanie sprawnie naprawiony, a prace remontowe będą wykonane solidnie i profesjonalnie. Złota rączka to wybór dla osób szukających fachowej pomocy w naprawach i remontach domowych.

Żeby sprawdzić dostępność wykonawców usług należy zalogować się do aplikacji SeniorApp, wybrać usługę złotej rączki i podać lokalizację. Zobaczysz dostępne złote rączki w twojej okolicy. Następnie możesz wybrać osobę z odpowiednią dla Ciebie stawką.

W celu uzyskania wyceny usługi złotej rączki, zalecamy skorzystanie z aplikacji, gdzie możesz przeglądać profile różnych wykonawców i porównać ich ceny, referencje i dostępność. W aplikacji często znajdziesz informacje na temat cennika za konkretne usługi złotej rączki.

Jak podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 1209

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.