Opieka dla Seniora

Troska o najbliższych jest dla wielu osób priorytetem. Czasem jednak nie jesteśmy w stanie zająć się Seniorem. Zadbaj o swojego bliskiego i zapewnij mu wsparcie oraz pomoc której potrzebuje w codziennym życiu. Skorzystaj z usługi Opieka dla Seniora dostępnej w SeniorApp.

Na czym polega usługa?

Usługa wykonywana w domu Zamawiającego. 

Polega na zapewnieniu podstawowego wsparcia dla Seniora w codziennych czynnościach.

Usługa jest dostępna w następujących wariantach:

Opieka czasowa – obejmuje pomoc w zakresie opieki, pielęgnacji oraz codziennych czynności:

 • 2 godziny, 
 • 4 godziny, 
 • 8 godzin, 
 • 12 godzin,

 

Opieka nocna – obejmuje pomoc w zakresie opieki, pielęgnacji oraz codziennych czynności:

 • 2 godziny, 
 • 4 godziny, 
 • 8 godzin, 
 • 12 godzin,

 

Opieka weekendowa lub świąteczna – obejmująca pomoc w zakresie opieki, pielęgnacji, codziennych czynności, w weekendy, oraz dni świąteczne:

 • 2 godziny,
 • 4 godziny, 
 • 8 godzin, 
 • 12 godzin,

 

Opieka higieniczna – zawiera jednorazową pomoc, trwającą do 2 godzin, o charakterze pielęgnacyjnym osobom leżącym lub posiadającym trudności z poruszaniem się. W zakresie opieki higienicznej zawiera się m.in. toaleta całego ciała Seniora, wykonywanie zabiegów higienicznych, edukacja rodziny w zakresie wykonywania zabiegów higienicznych, pomoc w czynnościach fizjologicznych

Opieka paliatywna – wszechstronna opieka nad Seniorem nieuleczalnie chorym. Celem usługi nie jest leczenie choroby, lecz poprawa jakości życia i zapewnienie wsparcia w domu Seniora: 

 • 2 godziny, 
 • 4 godziny, 
 • 8 godzin, 
 • 12 godzin. 

 

Stawka zawiera dojazd do Zamawiającego.  

 
Aplikacja SeniorApp

Jak zamówić usługę?

Zarejestruj / Zaloguj się

Założenie konta i rejestracja są całkowicie darmowe. Wystarczą do tego podstawowe dane. Wprowadź je za pomocą kilku kliknięć na klawiaturze i rozpocznij.

Wybierz usługę

Sprzątanie mieszkania, mycie okien, złotą rączkę, pracę w ogrodzie, opiekę dla seniora lub dowolną inną.
Wyznacz termin wykonania usługi. Wybierz Opiekuna z listy dostępnych w Twojej okolicy.

Zapłać za usługę

Aplikacja przeprowadzi Cię przez proces płatności krok po kroku z wykorzystaniem najwyższej jakości zabezpieczeń.

Korzystaj z pomocy

Umów się na konkretną godzinę ze swoim Opiekunem. Przyjedzie do Ciebie w umówionym czasie.

Wystaw opinię

Znajdź chwilę i podziel się swoją opinią ze Światem. Oceny i komentarze dzięki Twojemu zaangażowaniu będą dla innych użytkowników ważnym drogowskazem. Ty także widzisz jak oceniane są osoby z którymi współpracujesz. Polubiłeś SeniorApp? Powiedz o nas swoim bliskim.

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je bezpłatnie w 30 sekund!

50+ tysięcy
zadowolonych użytkowników

Ceny usług oferowanych przez naszych zweryfikowanych Wykonawców są ustalane w zależności od różnych czynników, takich jak rodzaj świadczonej opieki i czasu potrzebnego do jej realizacji. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat cen, zalecamy sprawdzenie ich bezpośrednio w aplikacji lub na platformie SenioApp.

Opieka paliatywna, to wszechstronna opieka nad Seniorami nieuleczalnie chorymi. Celem tej usługi nie jest leczenie choroby, lecz poprawa jakości życia oraz zapewnienie wsparcia w domu Seniora. Opieka paliatywna jest skierowana do Seniorów z zaawansowaną chorobą, którzy potrzebują opieki i wsparcia w trudnym okresie końcowym życia.

Opieka nocna i świąteczna, to specjalne warianty opieki zdrowotnej, które obejmują pomoc w zakresie opieki, pielęgnacji oraz codziennych czynności, świadczone w nocy i w dni świąteczne. Są dedykowane dla Seniorów, którzy wymagają dodatkowej opieki i wsparcia, zwłaszcza w tych szczególnych okresach, gdy inne usługi mogą być niedostępne.

Opieka nad osobą niepełnosprawną, to specjalistyczna opieka skierowana do Seniorów z niepełnosprawnościami. Obejmuje ona pomoc w codziennych czynnościach, opiekę zdrowotną, pielęgnację oraz wsparcie w radzeniu sobie z trudnościami wynikającymi z niepełnosprawności. Ten wariant opieki dostosowany jest do indywidualnych potrzeb i specyficznych wymagań osób niepełnosprawnych.

Opieka nad osobami starszymi, to usługa zapewniająca specjalistyczną opiekę nad chorymi Seniorami. Ta forma opieki obejmuje pomoc w codziennych czynnościach, pielęgnację, nadzór medyczny oraz wsparcie emocjonalne. Nasz wykwalifikowany personel zapewni kompleksową opiekę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia rodzica. Dostępne usług to: Opieka czasowa, Opieka nocna, Opieka weekendowa lub świąteczna, Opieka higieniczna, Opieka paliatywna.

Jak podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 724

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.