Prace w ogrodzie

Twój ogród to miejsce, gdzie możesz wypocząć, spędzać czas z bliskimi i cieszyć się bliskością natury. Jednym z kluczowych elementów, który wpływa na to, jak dobrze czujemy się w ogrodzie, są porządki. Niestety, nie zawsze możemy sami zadbać o swój ogródek. Skorzystaj z usługi Prace w ogrodzie dostępnej w SeniorApp. 

Na czym polega usługa?

Usługa polega na pomocy w pracach w ogrodzie, na balkonie lub podjeździe domu. 

Usługa jest dostępna w następujących wariantach czasowych:

  • 2 godziny, 
  • 3 godziny, 
  • 5 godzin. 
Zakres usługi może obejmować m.in.:
  • koszenie trawników (bez wywozu),
  • pielęgnację roślin ogrodowych,
  • porządkowanie ogrodów, działek, podjazdów, balkonów,
  • wycinkę chwastów, samosiejek,
  • inne prace ogrodowe (wyłączając te, wykonywane na wysokościach powyżej 1 m).

Stawka zawiera dojazd. Narzędzia niezbędne do wykonania usługi pozostają po stronie Zamawiającego (chyba, że inaczej zostanie ustalone).

 

Dlaczego porządek w ogrodzie jest ważny?

Porządek w ogrodzie jest ważny z kilku powodów. Przede wszystkim, dobrze utrzymany ogród wygląda estetycznie i zapewnia nam przyjemne wrażenia estetyczne. Czyste, zadbane i uporządkowane rośliny, drzewa i trawnik tworzą spójną i piękną całość, która cieszy oko i pozwala na odpoczynek. Ponadto, porządek w ogrodzie ma również znaczenie dla roślin, które w nim rosną. Usuwanie chwastów i pozostałości po roślinach pozwala na swobodny rozwój roślinom oraz zapobiega chorobom i szkodnikom.

Aplikacja SeniorApp

Jak zamówić usługę?

Zarejestruj / Zaloguj się

Założenie konta i rejestracja są całkowicie darmowe. Wystarczą do tego podstawowe dane. Wprowadź je za pomocą kilku kliknięć na klawiaturze i rozpocznij.

Wybierz usługę

Sprzątanie mieszkania, mycie okien, złotą rączkę, pracę w ogrodzie, opiekę dla seniora lub dowolną inną.
Wyznacz termin wykonania usługi. Wybierz Opiekuna z listy dostępnych w Twojej okolicy.

Zapłać za usługę

Aplikacja przeprowadzi Cię przez proces płatności krok po kroku z wykorzystaniem najwyższej jakości zabezpieczeń.

Korzystaj z pomocy

Umów się na konkretną godzinę ze swoim Opiekunem. Przyjedzie do Ciebie w umówionym czasie.

Wystaw opinię

Znajdź chwilę i podziel się swoją opinią ze Światem. Oceny i komentarze dzięki Twojemu zaangażowaniu będą dla innych użytkowników ważnym drogowskazem. Ty także widzisz jak oceniane są osoby z którymi współpracujesz. Polubiłeś SeniorApp? Powiedz o nas swoim bliskim.

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je bezpłatnie w 30 sekund!

50+ tysięcy
zadowolonych użytkowników

Porządek w ogrodzie jest ważny z kilku powodów. Przede wszystkim, dobrze utrzymany ogród wygląda estetycznie i zapewnia nam przyjemne wrażenia estetyczne. Czyste, zadbane i uporządkowane rośliny, drzewa i trawnik tworzą spójną i piękną całość, która cieszy oko i pozwala na odpoczynek. Ponadto, porządek w ogrodzie ma również znaczenie dla roślin, które w nim rosną. Usuwanie chwastów i pozostałości po roślinach pozwala na swobodny rozwój roślinom oraz zapobiega chorobom i szkodnikom.

W ramach usługi Prace w ogrodzie oferujemy pomoc w różnorodnych pracach ogrodowych. Między innymi może to być koszenie trawy (bez wywozu), pielęgnacja roślin ogrodowych, porządkowanie ogrodów, działek, podjazdów oraz balkonów, wycinanie chwastów i samosiejek oraz inne prace ogrodowe, z wyłączeniem prac wykonywanych na wysokościach powyżej 1 metra.

Oferujemy trzy warianty czasowe dla usługi Prace w ogrodzie: 2 godziny, 3 godziny i 5 godzin. Możesz wybrać odpowiednią opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i rozmiarowi Twojego ogrodu.

Tak, stawka za usługę Prace w ogrodzie w mieście Sopot zawiera już koszty dojazdu. Nie musisz martwić się dodatkowymi opłatami za transport do Twojego domu.

Narzędzia niezbędne do wykonania usługi prace w ogrodzie pozostają po stronie Zamawiającego. Zalecamy, abyś miał dostępne podstawowe narzędzia ogrodnicze, takie jak grabie, nożyce do cięcia roślin czy kosę.

Ceny prac ogrodowych są ustalane indywidualnie i zależą od wybranego wariantu czasowego, stawek wykonawców oraz zakresu prac, aby uwzględnić różnorodne czynniki, które wpływają na koszt usługi. Ostateczna cena zależy od konkretnych ustaleń dotyczących zakresu prac. Wybierając usługę Prace w ogrodzie w SeniorApp, możesz spodziewać się uczciwej i konkurencyjnej ceny, która odpowiada jakości naszych usług.  

Jak podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 643

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.