Strona główna » Pakiety medyczne LUX MED » Pakiety medyczne dla firm – benefity dla pracowników
Pakiety medyczne dla Firm

Pakiety medyczne dla firm – benefity dla pracowników

|

|

Na skróty

Dbałość o zdrowie pracowników stanowi obecnie standard i usprawnia funkcjonowanie każdej firmy. Odpowiedzialność za dobre samopoczucie zespołu nie tylko wpływa pozytywnie na efektywność pracy, lecz także buduje korzystny wizerunek pracodawcy. Warto zastanowić się nad konkretnymi korzyściami, które pakiety medyczne dla firm mogą wnieść do zespołu. W tym kontekście SeniorApp.pl proponuje atrakcyjne i kompleksowe pakiety medyczne, które nie tylko ułatwią pracodawcom troskę o zdrowie pracowników, ale także mogą przynieść realne oszczędności.

Niniejszy artykuł skupia się na prezentacji pakietów medycznych dla firm. W przypadku zainteresowania indywidualnymi ofertami lub pakietami skierowanymi do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, zachęcamy do sprawdzenia gotowej wyceny dostępnych pakietów medycznych dla przedsiębiorstw na stronie: pakiety medyczne LUX MED, pakiety medyczne ENEL-MED.

Pakiety medyczne dla firm – wsparcie SeniorApp w wyborze odpowiedniego pakietu

Decydując się na zakup pakietu medycznego wraz z medycyną pracy, firma może skutecznie zoptymalizować proces badań okresowych pracowników. To nie tylko oszczędność czasu, ale także wyraźna redukcja kosztów związanych z organizacją tego typu procedur. Co więcej, SeniorApp.pl oferuje wsparcie i profesjonalne doradztwo, pomagając w dokładnym dopasowaniu zakresu pakietów medycznych do indywidualnych potrzeb pracowników. Dzięki temu przedsiębiorstwo może skupić się na zapewnieniu kompleksowej opieki zdrowotnej, dostosowanej do specyfiki pracy i oczekiwań pracowników.

Elastyczność oferty SeniorApp.pl pozwala pracownikom także wybrać pakiet medyczny dostosowany do ich potrzeb i rodziny. Pakiet partnerski dla dwóch osób dorosłych obejmuje nielimitowane wizyty u lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne oraz zabiegi ambulatoryjne. Opcja obejmująca osobę dorosłą wraz z dzieckiem zawiera te same świadczenia, a dodatkowo zapewnia dostęp do opieki stomatologicznej i rehabilitacyjnej.

Pakiety medyczne dla Firm

Dlaczego warto zdecydować się na pakiety medyczne dla firm?

Pakiety medyczne dla firm stanowią jedno z najpopularniejszych i korzystnych świadczeń dla pracowników. Dzięki niej unikasz długich kolejek oraz nie potrzebujesz skierowań do lekarzy specjalistów. Dodatkowo w zależności od wybranego pakietu zyskasz dostęp do badań diagnostyki laboratoryjnej, diagnostyki obrazowej oraz zabiegów fizjoterapeutycznych. 

Dodatkowo możliwość umawiania wizyt online poprzez aplikację lub stronę internetową sprawia, że zarządzanie opieką zdrowotną staje się łatwiejsze, zapewniając wygodę w umawianiu wizyt, odbiorze badań i recept. Pakiety medyczne dla firm to kompleksowe rozwiązanie, które pozwala na szybki dostęp do profesjonalnej opieki zdrowotnej bez zbędnych formalności i ograniczeń.

Pakiety medyczne dla firm – na co zwrócić uwagę

Poprzez platformę SeniorApp możliwy jest zakup pakietów medycznych dla firm od renomowanych dostawców, takich jak LUX MED czy  Enel-Med. Przy wyborze pomiędzy tymi dwoma firmami warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii. 

Po pierwsze, różnice w dostępie do lekarzy specjalistów, który zależy od rodzaju wybranego pakietu – istotne jest zastanowienie się, którzy specjaliści są najbardziej potrzebni, zwłaszcza z uwzględnieniem opcji posiadającej nawet do 72 lekarzy specjalistów. 

Kolejnym aspektem jest diagnostyka laboratoryjna, dostępna we wszystkich pakietach, przy czym badania są realizowane na podstawie skierowań wystawianych przez lekarzy prywatnych placówek. Enel-Med dodatkowo honoruje skierowania od lekarzy działających w ramach kontraktu z NFZ. 

Co więcej, warto zwrócić uwagę na rodzaj oferowanych badań diagnostycznych, takich jak gastroskopia, pomiar EKG czy diagnostyka obrazowa, a także liczbę placówek medycznych w danej okolicy i zakres świadczonych w nich usług. Te istotne kryteria pomogą świadomie wybrać optymalny pakiet opieki medycznej, dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Luxmed dla firm

Enel-Med i LUX MED dla firm – porównanie pakietów 

Poniżej przedstawiamy porównanie dwóch pakietów medycznych, które cieszą się największą popularnością wśród naszych Klientów. LUX MED dla firm czy Enel-Med są najczęstszym wyborem wśród firm, które zdecydowały się na takie rozwiązanie.

Pakiet Rozszerzony LUX MED

Pakiet ten jest optymalny dla osób chcących posiadać dostęp do prywatnej opieki zapewniającej podstawowe świadczenia zdrowotne. W cenie miesięcznej 199 zł pakiet ten oferuje:

 • 760 placówek w Polsce bez kolejek,
 • 139 rodzajów badań diagnostyki obrazowej bez limitu wizyt,
 • 209 rodzajów badań diagnostyki laboratoryjnej bez limitu wizyt,
 • 45 rodzajów zabiegów ambulatoryjnych bez limitu wizyt,
 • 22 specjalistów bez skierowania bez limitu wizyt,
 • 10 rodzajów zabiegów pielęgniarskich bez limitu wizyt,
 • Konsultacje lekarzy dyżurnych,
 • 13 zabiegów fizjoterapeutycznych spośród 218 dostępnych,
 • Szczepionki przeciwko grypie i tężcowi,
 • Prowadzenie ciąży,
 • 10% rabatu na pozostałe świadczenia zdrowotne.
 • Ponad 700 placówek w całej Polsce.

Pakiet Optimum Enel-Med

Ten pakiet z kolei jest popularny wśród klientów ze względu na obszerny dostęp do specjalistów, zaawansowaną diagnostykę oraz szeroki zakres badań diagnostycznych. Pakiet w cenie 219 zł miesięcznie oferuje:

 • 1600 placówek (w tym placówki partnerskie) w całej Polsce,
 • Dostęp do ponad 72 lekarzy specjalistów,
 • Konsultacje internistyczne i specjalistyczne,
 • Infolinię medyczną 24 h/dobę,
 • Dostęp do rozszerzonego zakresu badań, zabiegów i szczepień,
 • Prowadzenie ciąży,
 • Doraźną opiekę stomatologiczną,
 • Rozszerzone badania z zakresu diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej,
 • Gastroskopię,
 • Testy alergologiczne,
 • Teleporady i e-wizyty.
 • Ponad 1600 placówek (w tym placówki współpracujące z Enel-med), w całej Polsce.

Podsumowanie

Oferta SeniorApp jest specjalnie dobrana pod Twoją firmę, dzięki czemu dostosowanie opieki zdrowotnej do indywidualnych potrzeb jest niezwykle łatwe. Warto podkreślić fakt, że możliwe jest również dostosowania pakietów medycznych pod konkretne preferencje Twoich pracowników. Pakiety medyczne dla firm obejmują szeroki zakres świadczeń. Obejmują one wizyty u lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne, zabiegi ambulatoryjne, a także opiekę stomatologiczną i rehabilitacyjną.

Decydując się na prywatną opiekę medyczną w ramach oferty SeniorApp, firmy inwestują w zdrowie i poczucie bezpieczeństwa pracowników. Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego pakietu, nie ważne czy Twoja firma to jednoosobowa działalności gospodarcza czy firma z ponad setką pracowników. W obu przypadkach pakiety medyczne dla firm są wyborem korzystnym zarówno dla osób zatrudnionych, jak i inwestycja w efektywność i pozytywny wizerunek firmy.

Jeśli zaś jesteś zainteresowany ofertą pakietów medycznych indywidualnych, zerknij na stronę SeniorApp.

Chcesz wiedzieć więcej?

Administratorem danych osobowych jest SeniorApp Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Narutowicza 57 w Łodzi. Dane podane w formularzu są niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie oraz przedstawienie oferty. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.

Jak podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.