Strona główna » Aktualności » Świętujemy 3 urodziny w SeniorApp: prezent dla użytkowników

Świętujemy 3 urodziny w SeniorApp: prezent dla użytkowników

|

|

Na skróty

Nastał wyjątkowy, a zarazem niezwykle uroczysty moment – „urodzinowy marzec z SeniorApp„. 8 marca 2024 roku, z ogromną dumą, obchodzimy trzecią rocznicę istnienia SeniorApp. Właśnie teraz, ten szczególny czas, pragniemy świętować wspólnie z Wami.

Nieustanne zaangażowanie naszych użytkowników, współpraca z partnerami oraz nieocenione wsparcie naszej społeczności, sprawiło, że udało nam się osiągnąć ten znaczący kamień milowy. Dzięki temu możemy z wielką radością podzielić się naszymi sukcesami. Chcemy świętować te wspaniałe chwile razem z Wami, doceniając każdy moment spędzony razem.

Na zakończenie przygotowaliśmy dla Was niespodziankę – mały prezent, jako wyraz naszej wdzięczności.

3 lata z SeniorApp w pigułce

  • 55 000 użytkowników na terenie całej Polski cieszy się korzyściami płynącymi z naszych usług. Co więcej, stale rosnąca liczba użytkowników jest najlepszym dowodem na to, że istnieje znaczące zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania, które wspierają seniorów w ich codziennym funkcjonowaniu.
  • Trzy edycje raportu. Nasz raport „Ocena potrzeb w zakresie wsparcia dla Seniorów w Polsce” odgrywa kluczową rolę w zrozumieniu potrzeb i wyzwań, przed którymi stoją nasi starsi obywatele. Przyczynia się do wypracowania strategii mających na celu poprawę jakości życia seniorów w Polsce. (Zachęcamy do zapoznania się z zeszłoroczną edycją raportu).
  • Setki pozytywnych opinii. Niezmiernie cieszymy się z pozytywnych opinii, które nie tylko świadczą, ale i potwierdzają wartość, jaką SeniorApp wnosi do życia seniorów, wnosząc znaczącą poprawę ich codziennej egzystencji.
  • Ponad 30 partnerów. Dzięki współpracy z ponad 30 partnerami, jesteśmy w stanie nie tylko skutecznie realizować naszą misję, ale również oferować naszym użytkownikom jeszcze szerszy zakres usług i możliwości.

Jakie usługi cieszą się największą popularnością?

Wśród usług, które oferujemy na platformie SeniorApp, użytkownicy mają do dyspozycji ponad 28 różnorodnych usług. Opierając się na doświadczeniu zdobytym w ciągu ostatnich trzech lat działalności, zyskaliśmy cenne wglądy. Dzięki temu wiemy, które z usług cieszą się największym zainteresowaniem wśród seniorów oraz ich rodzin.

Smartfon Edukacja

Przez ostatnie trzy lata, jako najpopularniejsza usługa, wyłoniła się edukacja na temat obsługi smartfona. Obserwujemy wyraźne, rosnące zapotrzebowanie wśród seniorów na wsparcie właśnie w tej dziedzinie. Smartfon edukacja ma na celu zbliżyć cyfrowy świat osobom, które napotykają na trudności w jego obszarze lub czują się z niego wykluczone. Jest ona skierowana do tych, którzy doświadczają wyzwań podczas korzystania ze smartfona. Usługa ta jest realizowana w domu osoby zamawiającej lub w innym ustalonym wcześniej miejscu, np. w bibliotece, kawiarni itp.

Sprzątanie mieszkania

Sprzątanie mieszkań wyłoniło się jako druga najpopularniejsza usługa na platformie SeniorApp. To jednocześnie świadczy o wysokim zapotrzebowaniu wśród seniorów na pomoc w zachowaniu czystości w ich domach. Szczególnie duże zainteresowanie wzbudza mycie okien, co dodatkowo podkreśla, jak bardzo cenne i pożądane są usługi wspierające codzienne zadania domowe.

Legimi

Trzecie miejsce na naszej liście nie powinno być niespodzianką – użytkownicy wyraźnie pokochali dostęp do usług naszego partnera, Legimi, za pośrednictwem SeniorApp. Dzięki Legimi, dostęp do ebooków i audiobooków jest prostszy niż kiedykolwie. Legimi, to coś więcej niż tradycyjna książka – zwiększona czytelność, możliwość dostosowania czcionki, a także tryb nocny to tylko niektóre z funkcji ulepszających czytanie i sprawiające, że staje się ono jeszcze bardziej komfortowe i przyjemne.

Prezent z okazji 3 urodzin SeniorApp

3 urodziny SeniorApp, promocje SeniorApp

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim zaangażowanym w powstanie SeniorApp. W tym szczególnym momencie, w ramach obchodów 3 urodzin SeniorApp, chcemy wyrazić naszą wdzięczność za Wasze wsparcie i zaufanie. Dlatego też, z myślą o Was, przygotowaliśmy miłą niespodziankę: w okresie od 04-31.03 możecie zamówić wszystkie nasze usługi z 33% zniżką.

prezent SeniorApp

Prezent: wystarczy skorzystać z kodu promocyjnego: 3LATASENIORAPP.

Jak skorzystać z promocji i odebrać prezent?​

  1. Wybierz usługę, która Cię interesuje: sprzątanie mieszkania, mycie okien, smartfon edukacja. Pełna lista usług.
  2. Wybierz wykonawcę SeniorApp, dostępnego w Twojej okolicy.
  3. Wprowadź kod zniżkowy 3LATASENIORAPP na ekranie podsumowania.
  4. Ciesz się urodzinami razem z nami 😊
  5. Obchody naszych trzecich urodzin są również doskonałą okazją do refleksji nad wyzwaniami, jakie stoją przed naszą społecznością seniorów. Wiemy już na pewno, że jako SeniorApp będziemy kontynuować naszę starania na rzecz poprawy jakości życia seniorów w Polsce.

Kontakt dla mediów

e-mail: pr@seniorapp.pl
kom. +48 604 747 901

Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie w naszą misję!

Zespół SeniorApp

Jak podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 663

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.