Strona główna » Bez kategorii » SeniorApp poleca #8: Centrum Medyczne Querqus
seniorapp poleca

SeniorApp poleca #8: Centrum Medyczne Querqus

|

|

Na skróty

Leczymy człowieka, a nie chorobę.

”Ważniejsze jest poznanie, JAKI pacjent ma chorobę, niż JAKĄ chorobę ma pacjent.” William Osler

Podczas wizyty w Centrum Medycznym Querqus badamy fizyczny stan zdrowia pacjenta, zwracając uwagę na kondycję oraz samopoczucie psychiczne. Leczymy człowieka, a nie chorobę.

seniorapp poleca

Querqus to miejsce, w którym zapewniamy naszym pacjentom najwyższy poziom opieki medycznej w miłym dla oka otoczeniu, niekojarzącym się z placówką medyczną. Miejsce ma klimat niespotykany dotąd w regionie jak i pewnie całej Polsce. Placówka przystosowana jest seniorów, dzieci czy też osób niepełnosprawnych. Dla naszych pacjentów zapewniamy miejsca parkingowe znajdujące się tuż obok poradni. 

Zapewniamy indywidualne podejście do pacjenta oraz komfort i poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie leczenia.

seniorapp poleca

Nasi specjaliści oprócz kwalifikacji i wiedzy cechują się komunikatywnością oraz empatią. Korzystając z usług naszej poradni, możesz być Państwo pewni, że zostaniecie otoczeni opieką medyczną na najwyższym poziomie połączoną z pełnym zrozumieniem własnych potrzeb i oczekiwań. 

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, oferując kompleksową opiekę medyczną, realizowaną w komfortowych warunkach w możliwie jak najszybszym czasie.

seniorapp poleca

Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin medycznych w kraju jak i zagranicy, dzięki temu dzielimy się zdobytą wiedzą, aby współtworzyć system opieki medycznej, w którym pacjent jest najważniejszy.

Organizujemy telekonferencje eksperckie, aby ustalić najlepszy plan leczenia dla naszych pacjentów. W codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia medycyny. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, który pozwala jeszcze lepiej i szybciej diagnozować pacjentów.

seniorapp poleca

Motywujemy zespół do ciągłego kształcenia teoretycznego i praktycznego.

Dla osób starszych posiadamy specjalistów z zakresu: diabetologii, dietetyki, chorób wewnętrznych, chirurgii naczyniowej, neurologii, nefrologii, ortopedii, kardiologii, radiologii, fizjoterapii, radioterapii onkologicznej.

Więcej o akcji możecie się dowiedzieć z webinaru SeniorApp “Już wiem” #12: “Rozmowa z ortopedą”, w którym gościł jeden ze specjalistów – doktor nauk medycznych, Błażej Pruszczyński. Obejrzyjcie koniecznie! Nagranie dostępne tutaj:

https://youtu.be/W2QnXaTEdy8

Odwiedź Centrum Medyczne Querqus na:

www.querqus.pl

Facebook https://www.facebook.com/centrumquerqus/

Instagram  https://www.instagram.com/centrum_medyczne_querqus/

Querqus & SeniorApp

Więcej o działalności Centrum Medycznego Querqus możecie się dowiedzieć z webinaru SeniorApp “Już wiem #12″, w którym gościł jeden ze specjalistów Centrum: dr Błażej Pruszczyński – Ortopeda.

Obejrzyjcie koniecznie!

Nagranie dostępne tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=W2QnXaTEdy8

A już niebawem kolejny webinar, o tematyce zdrowotnej realizowany wraz z Centrum Med. Querqus. Tym razem gościem będzie dr Piotr Nowak – Nefrolog.

Śledźcie aktualności na naszym Facebooku! https://www.facebook.com/SeniorApplikacja

Jak podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.