Strona główna » Bez kategorii » Poznaj Laureatów konkursu: „Apetyt na życie”
konkurs, apetyt na życie, seniorzy,

Poznaj Laureatów konkursu: „Apetyt na życie”

|

|

Na skróty

Konkurs organizowany przez portal Flexi.pl pt. „Apetyt na życie” dobiegł końca.

Uczestnikami konkursu Flexi.pl były osoby 50+, które chciały zaprezentować swoje działania oraz pasje. Zgłoszenia przyjmowane były od 13 kwietnia do 31 maja w formie fotografii przedstawiającej swoje hobby wraz z krótkim opisem.  

 

Według organizatora konkurs ma za zadanie: “przełamywać społeczne tabu na temat wieku i łamać krzywdzące stereotypy wobec generacji osób z bogatym doświadczeniem życiowym i zawodowym. Wpisuje się także w dyskurs, którego celem jest wpływanie na społeczną świadomość zmian w modelu aktywności pokolenia 50+, trendów demograficznych w różnych obszarach”.

 

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpiło 13 czerwca 2023 roku. 

Przedstawiamy Laureatów w Kategorii Twój „Apetyt na życie”:

 • Małgorzata Pieńkowska, nagrodzona zestawem naturalnych produktów, który składa się z serum, gua sha, jedwabnej opaski na oczy oraz jedwabnej gumki do włosów, ozdobnej torebki od Crystallove.
 • Monika Kowalczyk, którą uhonorowano, przyznając zestaw naturalnych produktów, który składa się z serum, gua sha, jedwabnej opaski na oczy oraz jedwabnej gumki do włosów, ozdobnej torebki od Crystallove.
 • Jolanta Domaradzka-Danielak, otrzymuje zestaw naturalnych produktów, który składa się z serum, gua sha, jedwabnej opaski na oczy oraz jedwabnej gumki do włosów, ozdobnej torebki od Crystallove.
 • Anna Mierkiewicz Kocan, która otrzymuje roller do masażu twarzy 3D „Y” z kwarcem różowym od Crystallove.
 • Violetta Pabisiak, która odbierze nagrodę postaci rollera do masażu twarzy 3D „Y” z kwarcem różowym od Crystallove.
 • Mirosława Wawrzyniak, którą zapraszamy po odbiór rollera do masażu twarzy 3D „Y” z kwarcem różowym od Crystallove.
 • Czesława Staniak, która otrzymuje pakiet 3 konsultacji rozwojowych online z ekspertem rozwoju zawodowego i rynku pracy od Careers-Compass.
 • Bożena Mateja, zdobywa voucher na 3-dniowy pobyt w Hotelu Wieniawa Spa & Wellness wraz z wyżywieniem, opcją skorzystania z sauny oraz basenu dla Laureata i Osoby Towarzyszącej (voucher ważny 3 miesiące od dnia wydania).
 • Małgorzata Skrzypczak, którą uhonorowano, przyznając torebkę skórzaną marki Grace Collection wraz z książkami pt. „Ubierz (J)Ego” oraz „Ubierz duszę”.
 • Anna Jakubiec, której w udziale przypadł voucher na 5 zdjęć (w wersji cyfrowej) na sesję rodzinną wykonaną przez Ola Miś – Fotografia (voucher ważny 6 miesięcy od dnia wydania).
 • Ryszard Gębczyński, do którego trafi zestaw 3 książek („Codziennik / Inspirownik”, „Zeszyt Mapowy” i „Ogarnij zmianę”) od Mapa Marzeń w kategorii Apetyt na życie.
 • Ryszard Kaczmarek, którego nagrodzono zestawem 3 książek („Codziennik / Inspirownik”, „Zeszyt Mapowy” i „Ogarnij zmianę”) od Mapa Marzeń.
 • Wiesław Wadowski, który otrzymuje zestaw 3 książek („Codziennik / Inspirownik”, „Zeszyt Mapowy” i „Ogarnij zmianę”) od Mapa Marzeń.
 • Tadeusz Niemiec, którego doceniono, przyznając zestaw 3 książek („Codziennik / Inspirownik”, „Zeszyt Mapowy” i „Ogarnij zmianę”) od Mapa Marzeń.
 • Jacek Sulkowski, nagrodzony zestawem 3 książek („Codziennik / Inspirownik”, „Zeszyt Mapowy” i „Ogarnij zmianę”) od Mapa Marzeń.
 • Wojciech Okoniewski – laureat otrzymuje zestaw książek pt. „TYBET. W drodze do Kumbum” oraz „MONGOLIA. W poszukiwaniu szamanów” autorstwa Elżbiety Sęczykowskiej.
 • Albert Neumann, którego zapraszamy do odebrania zestawu książek pt. „TYBET. W drodze do Kumbum” oraz „MONGOLIA. W poszukiwaniu szamanów” pióra Elżbiety Sęczykowskiej.

 

Nagrodzone fotografie można zobaczyć w Galerii na specjalnej stronie internetowej Flexi.pl, a także na stronach partnerów konkursu. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom konkursu za niezwykle ciekawe zgłoszenia oraz portalowi Flexi.pl za zorganizowanie konkursu. 

 

Więcej informacji o konkursie i zwycięzcach:

https://flexi.pl/konkurs-apetyt-na-zycie

  

Chcemy podziękować wszystkim, którzy na różne sposoby wsparli ideę konkursu:

 

Ambasadorka Konkursu: Hanna Piekarska, blogerka, stylistka, modelka.

 

Sponsorzy Konkursu:

 

Crystallove, Careers-Compass, Wieniawa SPA & WELLNESS, Grace Collection, Ola Miś Fotografia, Mapa Marzeń Karina Sęp, pisarka Elżbieta Sęczykowska, Hebe, Pierwsze Zdania 

 

Partnerzy:

 

Centrum Aktywności Seniorów CAS Gdynia, Centrum Stowarzyszenie Wolontariatu, Dziadkowie Biznesu, Fundacja Diversity.PL, Forum 4 czerwca, Future Collars, Krajowa Izba Domów Opieki KIDO, Fundacja Łódzka Akademia Kobiecości, Fundacja NOVA, Fundacja Parkowisko, Pracodawcy Pomorza, „Redzcy Seniorzy”, Fundacja Senior-Care, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Lidzbarskiej, Stowarzyszenie Waga, UTW APS prowadzony przez Stowarzyszenie PRO-AGE, UTW Lidzbark Warmiński, Fundacja Via Salutis, Fundacja Wiem i Umiem, Dorota Hetmańczyk-Żuchalska, coach kariery, wspiera w procesie szukania i zmiany pracy

 

Patroni medialni:

 

Express Biznesu, eDziadkowie.pl, Gazeta Senior, Głos Seniora, Kobieta50plus.pl, Kobietapo60.pl, Magazyn Pomorski, My60plus.pl, 60plus.pl, Podlaskisenior.pl, Radio Poznań, SeniorApp, Super Senior Aktywizacja i Komunikacja 60+, Wartoznać.pl

Jak podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.