Strona główna » Bez kategorii » SENIORAPP POLECA #6: Silver Models
seniorapp poleca

SENIORAPP POLECA #6: Silver Models

|

|

Na skróty

Platforma dla dojrzałych osób, które żyją pełnią życia!

Czym zajmujesz się na co dzień? Jakie masz zainteresowania, hobby? Co sprawia Ci satysfakcję? Twoja wiedza i nabyte doświadczenie mogą być nieocenioną inspiracją dla innych – wystarczy, że je pokażesz! Dołącz do Silver Models i zobacz, jakie perspektywy na Ciebie czekają!

SeniorApp poleca

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nigdy nie jest za późno, by realizować swoje pasje i marzenia. Eksperci Silver Models przychodzą z pomocą i aktualnie rekrutują kandydatów do programu rozwoju, który umożliwia zyskanie rozpoznawalności i poszerza możliwości zarabiania na swoich pasjach w sieci.

Seniorapp poleca

Głównym zadaniem portalu przeznaczonego dla osób 50+ jest udzielanie wskazówek dotyczących odpowiedniego ukazania umiejętności i pasji na portalach społecznościowych, ale też zachęcanie do udziału w rozmaitych w sesjach zdjęciowych lub spotach reklamowych. Twój wiek w tym przypadku jest atutem, a nie barierą, zwłaszcza, że świat modelingu, marketingu i reklamy wciąż poszukuje nowych i inspirujących osób do współpracy. Również w przypadku, gdy prowadzisz własną działalność, to Twoja aktywność w mediach społecznościowych może być formą reklamy Twoich produktów lub usług. Wykorzystaj swoje talenty, bądź otwarty na nowe możliwości i wyślij bezpłatne zgłoszenie do Silver Models: www.silvermodels.pl!

Czekamy!

Jak podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.