Strona główna » Aktualności » Zagłosuj na SeniorApp – aplikacja dla Ciebie i bliskich
aplikacja seniorapp

Zagłosuj na SeniorApp – aplikacja dla Ciebie i bliskich

|

|

Na skróty

Tym razem to my potrzebujemy Twojego wsparcia. Aplikacja SeniorApp została zakawalifikowana do konkursu na innowacyjny startup roku.

Jeśli wspierasz nas w realizacji naszej misji pomocy osobom starszym w Polsce, zachęcamy do udziału w głosowaniu. Głosowanie jest bezpłatne.

Jak zagłosować na SeniorApp?

Aby zagłosować, wystarczy kliknąć w link. Następnie w pierwszym kroku oddaj głos na indywidualnych uczestników (jeśli nie wiesz, na kogo zagłosować, możesz wybrać opcję „nie głosuję w tej kategorii”). W drugim kroku możesz zagłosować na SeniorApp w kategorii „Innowacyjny Startup Roku”.

Link: https://cobinangels.typeform.com/voteBAY

Prosimy o udostępnienie tego wpisu wszystkim naszych użytkowników oraz partnerów.

aplikacja dla seniorów

Czym jest aplikacja?

Z myślą o Seniorach i ich rodzinach powstała aplikacja mobilna SeniorApp. To platforma łącząca ludzi potrzebujących pomocy w codziennych czynnościach z tymi, którzy chcą pomagać innym oraz szukają dodatkowego źródła dochodu. Bliscy seniorów nie zawsze są na miejscu, czasami mieszkają w innych miastach i nie mogą być przez cały czas obok, więc ta aplikacja odpowiada też na ich potrzeby.

Ponad +28 usług: sprzątanie mieszkania, mycie okien, usługi opiekuńcze i wiele więcej…

Pakiety korzyści

Oprócz usług porządkowych, opiekuńczych i edukacyjnych, nasza aplikacja oferuje specjalnie przygotowane pakiety korzyści dla użytkowników. Dzięki partnerstwom z wieloma firmami oraz aktywnej społeczności, znajdziesz korzystne cenowo usługi, takie jak pakiety medyczne od ENEL-MED i LUX MED, vouchery zapewniające dostęp do e-książek i audiobooków Legimi, a nawet możliwość umówienia telekonsultacji z lekarzami MDT.

Świadczenie usług

Opieka dzienna, nocna, robienie zakupówsprzątanie, wyprowadzanie psa na spacer czy dotrzymanie towarzystwa – czegokolwiek się zajmujesz. Określ swoje stawki i obszar, w którym chcesz pomagać.

Przyjmuj i wykonuj zamówienia od potrzebujących Seniorów z Twojej okolicy, dodawaj i usuwaj usługi, zmieniaj stawki, przelewaj zarobione środki z portfela SeniorApp na swoje konto bankowe – jesteś swoim szefem.

Więcej na temat aplikacji.

Jak korzystać z aplikacji SeniorApp?

Z aplikacji SeniorApp można korzystać zarówno na urządzeniach mobilnych, jaki i komputerze. Aplikację pobierzemy na swoje telefony z Androidem oraz iOS.

SeniorApp — Twój partner w codziennych obowiązkach

Jak podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 4

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.