SeniorApp poleca #9: Zbieram.pl

Na skróty!

Nowy wymiar pomagania

Wiele osób, być może tych mieszkających tuż za rogiem, potrzebuje wsparcia finansowego. Nie zdajemy sobie sprawy, że sąsiadka z góry po cichu marzy o zbyt drogiej operacji kolana a sklepikarka z kiosku obok odkłada każdy grosz, by w końcu wyremontować łazienkę. Sporo osób wierzy, że w końcu uda się wyjechać na upragnione wakacje, ale ich skarbonka wciąż świeci pustkami…

Jest jednak takie miejsce, gdzie Ci wszyscy ludzie mogą poprosić o pomoc i zdobywać środki na ważne cele: dla siebie i innych, a wszystko po to, by pomaganie weszło nam w krew! Takim miejscem jest serwis zbiórkowy Zbieram.pl.

Cele zbiórek są bardzo różne, a każdy z nich dla Zbieram.pl jest równie ważny:
Sylwia postanowiła zorganizować zbiórkę na leczenie choroby Leśniowskiego-Crohna – w przeciągu zaledwie kilku dni osiągnęła cel z nadwyżką.
Mama chorej Sary zdecydowała się na utworzenie zbiórki na zakup pompy insulinowej dla dziewczynki – inicjatywa okazała się strzałem w dziesiątkę i bardzo szybko udało się uzbierać kwotę, której sama nie byłaby w stanie zdobyć.
Bartek w wyniku niefortunnego skoku do wody, dziś porusza się na wózku inwalidzkim. Bardzo chciał przestrzec innych młodych ludzi przed lekkomyślnością wakacyjnych szaleństw. W tym celu uruchomił zbiórkę na nagranie teledysku, w którym opowiada swoją historię.

Użytkowanie serwisu Zbieram.pl jest całkowicie darmowe. Nie pobierane są opłaty za założenie i prowadzenie zbiórki a także za wpłaty dokonywane przez darczyńców. Serwis utrzymuje się dzięki dobrowolnemu wsparciu użytkowników, którzy mają możliwość przekazania tzw. “tipa” podczas wsparcia zbiórki.

Na portalu Zbieram.pl zbiórkę może założyć każda osoba pełnoletnia na dowolny (zgodny z prawem i regulaminem) cel.

Założenie konta jest bardzo proste i intuicyjne – tak, by użytkownicy mogli skupić się na najważniejszym – zbieraniu funduszy. Zbieram.pl dba też o bezpieczeństwo – w tym celu stosuje weryfikację organizatorów. Każdy, kto zdecyduje się wpłacić darowiznę, może być pewien, że trafi ona bezpośrednio do organizatorów zbiórki.

Organizatorzy zbiórek mogą w dowolnym momencie wypłacić uzbierane środki, mogą też zwiększyć cel zbiórki, jeżeli sytuacja tego wymaga. Na Zbieram.pl otrzymasz rownież pomoc w promocji zbiórek. Serwis udostępnia materiały instruktażowe, daje możliwość wydruku plakatów i ulotek oraz udostępniania karty zbiórki w social mediach i wiadomościach prywatnych. Serwis Zbieram.pl bardzo dużą rolę przywiązuje do edukacji swoich użytkowników. Na Zbieram.pl możesz liczyć na wsparcie konsultantów, którzy pomogą w założeniu zbiórki oraz podpowiedzą jak dobrze ją wypromować. W tym celu została uruchomiona dla użytkowników serwisu infolinia. Twórcy są przekonani, że Zbieram.pl ma ogromny potencjał sprawczy, który wykorzystany umiejętnie może zdziałać cuda.

Równolegle do serwisu działa blog, na którym poruszane są różnorodne tematy związane z życiem wokół nas a także z finansowaniem społecznościowym (crowdfundingiem). Znajduje się tam mnóstwo poradników, które mają za zadanie pomóc użytkownikom zakładać skuteczne zbiórki funduszy.

Weź sprawy w swoje ręce. Możesz zadbać o swoje otoczenie lub poprawić jakość czyjegoś życia. Zmobilizuj swoją społeczność i razem zbierajcie pieniądze w internecie na ważny cel. Bezpiecznie i łatwo.

Już 21.10. odbędzie się webinar, na który zaprosiliśmy ekspertów z serwisu Zbieram.pl. Porozmawiamy z nimi na temat funkcjonowania serwisów zbiórkowych i finansowania społecznościowego. Zapraszamy Was do udziału! Transmisja dostępna przez: https://fb.me/e/1R6n8JljX 

Zachęcamy do śledzenia działań Zbieram.pl

Blog

zniżki i ulgi dla seniorów, emerytów, rencistów, karta seniora
SeniorNiusy

Zniżki i ulgi dla Seniorów | Seniorniusy #109

❣️Zapraszamy na #109 odcinek SeniorNiusów!❣️   W dzisiejszych Seniorniusach dowiesz się o zniżkach i ulgach przysługujących Seniorom. Dowiedz się jak taniej podróżować i wypoczywać. mLegitymacja emeryta-rencisty, Karta Seniora i wiele innych umożliwiają seniorom dostęp do wielu zniżek i bonusów. Są

Zobacz więcej
Bez kategorii

SeniorNiusy #38

Pomoc dla Ukrainy Dzień dobry! Nazywam się Karolina Ozga i zapraszam na trzydziesty ósmy odcinek cotygodniowego przeglądu informacyjnego: SeniorNiusy #38   ⏳ Wczoraj, od Środy Popielcowej rozpoczął się Wielki Post – okres refleksji i przygotowania do najbardziej uroczystych świąt w

Zobacz więcej
dzień arbuza, arbuz, odpoczynek dla seniora
SeniorNiusy

Dzień Arbuza | Seniorniusy #108

❣️Zapraszamy na #108 odcinek SeniorNiusów!❣️   W dzisiejszych Seniorniusach z okazji Dnia Arbuza zachęcamy do wypoczynku na świeżym powietrzu z orzeźwiającym arbuzem jako przekąską. To świetna okazja do aktywności fizycznej w formie spaceru, wycieczki rowerowej lub pikniku i połączenia tego

Zobacz więcej

Zalety aplikacji SeniorApp

Weryfikacja

Zawsze wiesz kto i kiedy odwiedza Twoich bliskich

Nadzór

Nasz zespół nadzoruje wszystkie świadczone usługi

Łatwa obsługa

Przejrzysta platforma, proste i intuicyjne korzystanie

Zobacz jakie to proste!

Odwiedź nasz kanał na YouTube i przekonaj się sam!

YouTube

Wczytując film, wyrażasz zgodę na politykę prywatności firmy YouTube.
Dowiedz się więcej

Wczytaj film

Skip to content