Aplikacja i platforma SeniorApp. Umożliwia zamawianie usług domowych i nie tylko. Sprzątanie mieszkania, mycie okien, opieka dla seniora, ogrodnik i wiele innych.

Aplikacja SeniorApp

Załóż bezpłatne konto w aplikacji i zamawiaj, bądź oferuj usługi w swojej okolicy. 

Ponad +28 usług: sprzątanie mieszkania, mycie okien, usługi opiekuńcze i wiele więcej…

  • Text
Aplikacja i platforma SeniorApp. Umożliwia zamawianie usług domowych i nie tylko. Sprzątanie mieszkania, mycie okien, opieka dla seniora, ogrodnik i wiele innych.

Jakie usługi znajdziesz w aplikacji?

Jak zamówić usługę?

Przejdź do aplikacji SeniorApp

Pobierz aplikację na swój telefon lub korzystaj na komputerze. Aplikacja dostępna jest na urządzenia z Androidem oraz iOS.

Aplikacja SeniorApp

Wybierz usługę

Wybierz dowolną usługę. Wyznacz termin wykonania usługi. Wybierz wykonawcę z listy dostępnych w Twojej okolicy, a nastepnie załóż bezpłatne konto w aplikacji.

Zapłać za usługę

Aplikacja przeprowadzi Cię przez proces płatności krok po kroku. Płatności dokonasz w wygodny sposób za pomocą przelewu, płatności kartą lub blikiem.

Korzystaj z pomocy

Umów się na konkretną godzinę ze swoim Opiekunem wykorzystując chat w aplikacji lub skontaktuj się telefonicznie. Przyjedzie do Ciebie w umówionym czasie.

Wystaw opinię

Znajdź chwilę i podziel się swoją opinią ze Światem. Oceny i komentarze dzięki Twojemu zaangażowaniu będą dla innych użytkowników ważnym drogowskazem. Ty także widzisz jak oceniane są osoby z którymi współpracujesz. Polubiłeś SeniorApp? Powiedz o nas swoim bliskim.

50+ tysięcy
zadowolonych użytkowników

Co nas wyróżnia?

Weryfikacja

Każdy użytkownik sprawdzany jest przez naszych pracowników zanim rozpocznie korzystanie z Platformy.

Bezpieczeństwo

Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Transakcje w aplikacji są zabezpieczone przez najwyższej jakości systemy bankowe.

Bezgotówkowe płatności

Dbając o bezpieczeństwo Seniora, płatności dokonywane są tylko bezgotówkowo. Opiekun otrzymuje wynagrodzenie po wykonaniu usługi

Pakiety korzyści

Oprócz usług porządkowych, opiekuńczych i edukacyjnych, nasza aplikacja oferuje specjalnie przygotowane pakiety korzyści dla użytkowników. Dzięki partnerstwom z wieloma firmami oraz aktywnej społeczności, znajdziesz korzystne cenowo usługi, takie jak pakiety medyczne od ENEL-MED i LUX MED, vouchery zapewniające dostęp do e-książek i audiobooków Legimi, a nawet możliwość umówienia telekonsultacji z lekarzami MDT.

Świadczenie usług

Opieka dzienna, nocna, robienie zakupów, sprzątanie, wyprowadzanie psa na spacer czy dotrzymanie towarzystwa – czegokolwiek się zajmujesz. Określ swoje stawki i obszar, w którym chcesz pomagać.

Przyjmuj i wykonuj zamówienia od potrzebujących Seniorów z Twojej okolicy, dodawaj i usuwaj usługi, zmieniaj stawki, przelewaj zarobione środki z portfela SeniorApp na swoje konto bankowe – jesteś swoim szefem.

Wolisz na komputerze?

Wystarczy przejść do platformy SeniorApp. Aplikacja działa tak samo jak na telefonach – możesz przeglądać usługi oraz sprawdzać dostępne osoby w swojej okolicy. Po prostu wybierz interesującą Cię usługę, a aplikacja sama przeprowadzi Cię przez proces zamawiania.

Masz pytania?

Jeśli potrzebujesz pomocy w zamówieniu konta, zamówieniu usługi lub masz jakieś pytania dotyczące aplikacji, jesteśmy gotowi Ci pomóc. Skontaktuj się z nami. Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Jak podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.