Złota rączka – Zielona Góra

Naprawy i remonty Zielona Góra. Potrzebujesz złotej rączki? Usterki potrafią popsuć nam humor. Drobne problemy z hydrauliką lub elektryką? A może potrzebujesz pomocy z zakresu prac remontowo-naprawczych? Nie martw się awariami! Skorzystaj z usługi Złota Rączka (Zielona Góra) dostępnej w SeniorApp.

Na czym polega usługa?

Usługa złota rączka w Zielona Góra, jest jednorazowa wykonywana w domu Zamawiającego, trwająca ok. 1 godzinę.
Polega na drobnych pracach z zakresu hydrauliki, elektryki czy usług remontowo-naprawczych (w tym np. montażu mebli). Do wykonania prostych usług potrzeba podstawowych narzędzi, bez użycia specjalistycznego sprzętu.

Usługa w mieście Zielona Góra, jest dostępna w następujących wariantach:

  • Prace remontowe i naprawcze,
  • Prace hydrauliczne,
  • Prace elektryczne.

 

Stawka złotej rączki w mieście Zielona Góra zawiera dojazd do Zamawiającego. Narzędzia niezbędne do wykonania usługi pozostają po stronie Wykonawcy (chyba, że strony ustalą inaczej). Pozostałe koszty np. użycia materiałów rozliczane są indywidualnie.

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je bezpłatnie w 30 sekund!

Kim jest złota rączka?

Złota rączka to osoba o szerokim zakresie umiejętności, która specjalizuje się w różnorodnych usługach naprawczych i remontowych w domu. To osoba, która może pomóc w naprawie zmywarki, uszkodzonego sprzętu lub wymianie żarówki. Złota rączka może również wykonać proste naprawy elektryczne oraz pomalować ściany. Dzięki jego ekspertyzie i doświadczeniu, można zaufać, że zepsuty sprzęt zostanie sprawnie naprawiony, a prace remontowe będą wykonane solidnie i profesjonalnie. Złota rączka to wybór dla osób szukających fachowej pomocy w naprawach i remontach domowych.

Czy złota rączka jest dostępna w mojej okolicy?

Żeby sprawdzić dostępność wykonawców usług należy zalogować się do aplikacji SeniorApp, wybrać usługę złotej rączki i podać lokalizację. Zobaczysz dostępne złote rączki w twojej okolicy. Następnie możesz wybrać osobę z odpowiednią dla Ciebie stawką.

Złota rączka dla Seniora w mieście Zielona Góra

Złota rączka może pomóc w drobnych remontach i naprawach w domu, takich jak malowanie ścian, wymiana żarówek, naprawa drobnych usterek czy instalacja nowych mebli. Może też pomóc w zakupie i montażu wyposażenia, które ułatwi codzienne funkcjonowanie seniora, na przykład poręczy w łazience.

Ile kosztuje usługa złotej rączki w Zielona Góra?

W celu uzyskania wyceny usługi złotej rączki, zalecamy skorzystanie z aplikacji, gdzie możesz przeglądać profile różnych wykonawców i porównać ich ceny, referencje i dostępność. W aplikacji często znajdziesz informacje na temat cennika za konkretne usługi złotej rączki.
Skip to content