Strona główna » Media » WYBRANO NAJLEPSZE ŁÓDZKIE POMYSŁY NA BIZNES W KONKURSIE „MAM POMYSŁ NA STARTUP” 2020

WYBRANO NAJLEPSZE ŁÓDZKIE POMYSŁY NA BIZNES W KONKURSIE „MAM POMYSŁ NA STARTUP” 2020

|

|

Na skróty

W piątek, 16 października 2020 r., w przestrzeniach Monopolis odbyła się gala finałowa dwunastej edycji konkursu „Mam Pomysł na Startup”, podczas której wybrano najlepsze łódzkie startupy. Na uroczystości nie mogło zabraknąć Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Fundacji dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, którzy ufundowali nagrody w postaci tabletu oraz pakiety zawierające przestrzeń biurową w Inkubatorze Przedsiębiorczości Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz konsultacje w Centrum Innowacji i Transferu Technologii UM w Łodzi. Fumed oraz Centrum Innowacji wyróżniło projekt BreastIdea (Zintegrowany system cyfrowego pomiaru piersi dla chirurgów plastycznych i onkologicznych ja i platformę SeniorApp oraz rozwiązanie Airneatly.

W tym roku Główna nagroda Prezydenta Miasta Łodzi trafiła do dwóch projektów – Strove.io oraz SeniorApp. Finaliści otrzymali po 20 000 złotych oraz nagrody ufundowane przez Partnerów Konkursu.

Źródło: https://uml.lodz.pl/aktualnosci/artykul/wybrano-najlepsze-lodzkie-pomysly-nabiznes-w-konkursie-mam-pomysl-nastartup2020-id37205/2020/10/20/

Jak podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.