SeniorApp poleca #3: MEDME.PL

Na skróty!

Medme zmienia się dla zdrowia!

Nowy logotyp i identyfikacja wizualna symbolizują profesjonalizm, troskę o zdrowie swoich czytelników, jak i ciągły rozwój usług serwisu. Medme.pl przechodzi ewolucję, by być jeszcze bliżej swoich użytkowników.

W myśl idei: „Medycyna bliżej Ciebie” – Medme łączy treści poradnikowe, artykuły oparte na rzetelnej wiedzy medycznej z odpowiedzią na potrzebę użytkownika, oferując mu dopasowane produkty w sklepie medycznym.

Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może dokonać kompleksowych zakupów, popartych rzetelnymi artykułami.

Misją Medme jest kompleksowe zaopiekowanie się pacjentem. 

Nieustanny rozwój portalu sprawia, że nie jest to jedynie poradnik, ale również sklep medyczny z produktami dla zdrowia i urody. Dodatkowo czytelnicy zyskają także możliwość konsultacji lekarskich online w partnerskiej przychodni Dimedic.

Czym jest Medme?

Medme.pl to założony przez spółkę Pharma Partner w 2011 roku portal o zdrowiu i zdrowym stylu życia. Pharma Partner jest częścią Pelion Healthcare Group, największej firmy z branży ochrony zdrowia w Polsce.

Medme.pl to:

  • Poradnik – ponad 6 tys. rzetelnych i merytorycznych artykułów na temat chorób i profilaktyki, podzielone na 6 sekcji: zdrowie, parenting, odżywianie, psychologia, seks, a także uroda i sport.
  • Sklep online – z wciąż rosnącą ofertą produktów z szeroko pojętych kategorii: zdrowia, opieki zdrowotnej, urody, sportu.
  • Przychodnia online – serwis Medme.pl umożliwia skorzystanie z konsultacji lekarskich online w partnerskiej przychodni telemedycznej.
 

Jak będzie wyglądało nowe Medme?

By jeszcze lepiej spełnić oczekiwania użytkowników, postawiono na profesjonalne otoczenie. Nowa kolorystyka skupia się przede wszystkim na ultrazielonym, ponieważ jest on identyfikowany głównie ze zdrowiem oraz ciemnej zieleni, podkreślającej profesjonalizm i wiedzę.

“Plus” zastosowany w logo odnosi się nie tylko do branży medycznej, ale też symbolizuje „pojemność” marki, która oprócz części poradnikowej ma również własny sklep. Zastosowany zabieg pozwala na poszerzenie spektrum działania marki w przyszłości.

Nowy wygląd ma mu pomóc jeszcze bardziej w intuicyjnym korzystaniu z naszego serwisu – komentuje Joanna Barczykowska – Tchorzewska, redaktor naczelna portalu Medme.pl i wiceprezes spółki Pharma Partner Sp. z o.o., która jest wydawcą serwisu.

Poza odświeżoną kolorystyką, logotyp zawiera symbol plusa. Plus symbolizuje przede wszystkim rozwój. Z poradnika, który zapewniał jakościowe treści, w portal kompleksowo dbający o zdrowie.

W Medme.pl przykładana jest ogromna waga do rzetelności treści, które są weryfikowane przez specjalistów. Często jednak po przeczytaniu artykułu, pacjent czuje potrzebę skonsultowania się z lekarzem, dlatego w nowym Medme, dzięki partnerstwu z przychodnią telemedyczną Dimedic, istnieje możliwość umówienia szybkich konsultacji z lekarzem online. Użytkownicy będą mogli nie tylko skorzystać z konsultacji online, ale także przedłużyć receptę – mówi Joanna Barczykowska-Tchorzewska.

Przychodnia wykorzystując nowoczesną technologię, zapewnia wygodny dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Nawiązując strategiczną współpracę z serwisem Medme.pl, chcemy dotrzeć do szerokiego grona Pacjentów, by zapewnić im łatwy i bezpieczny dostęp do lekarza, na wyciągnięcie ręki za pomocą telefonu – mówi Maciej Szwajcowski, CEO Dimedic Limited.

Blog

SeniorNiusy

Konferencja Senior-Care 2023

Już 17 marca odbędzie się kolejna odsłona Konferencji Senior-Care 2023 – Krajowej Izby Domów Opieki KIDO oraz Fundacji Senior-Care. SeniorApp został partnerem medialnym wydarzenia.   W imieniu organizatorów Konferencji Senior-Care 2023 – Krajowej Izby Domów Opieki KIDO oraz Fundacji Senior-Care – zapraszamy

Zobacz więcej
SeniorNiusy

SeniorNiusy #66

❣️ Zapraszamy na #66 odcinek SeniorNiusów ❣️ Wielka Brytania w żałobie. W czwartek, 8 września, w wieku 96 lat zmarła królowa Elżbieta II. Monarchini, wśród wszystkich brytyjskich władców, zasiadała na tronie najdłużej. Panowała nieprzerwanie, przez 70 lat – dłużej władcą

Zobacz więcej
Fundacja

SeniorON – Bezpieczny Senior w Cyfrowym Świecie

Ponad 180 seniorów, 3 lokalizacje, 3 organizacje i walka z wykluczeniem cyfrowym. Za nami tegoroczna edycja programu SeniorON, w ramach której zespoły z Polskiego Czerwonego Krzyża, Banku Pekao S.A. oraz Fundacji SeniorApp, poprowadziły warsztaty “Bezpieczny Senior w Cyfrowym Świecie”. Szkolenia

Zobacz więcej
Bez kategorii

SeniorNiusy #6

Kiedy niebo się chmurzy… Dzień dobry! 👋 Nazywam się Karolina Ozga i zapraszam na szósty odcinek cotygodniowego przeglądu informacyjnego: 📢📢📢 SeniorNiusy #6 📢📢📢 🌬️ Czekam na wiatr, co rozgoni ciemne, skłębione zasłony ⛈️ – chciałoby się zaśpiewać razem z Korą.

Zobacz więcej

Zalety aplikacji SeniorApp

Weryfikacja

Zawsze wiesz kto i kiedy odwiedza Twoich bliskich

Nadzór

Nasz zespół nadzoruje wszystkie świadczone usługi

Łatwa obsługa

Przejrzysta platforma, proste i intuicyjne korzystanie

Zobacz jakie to proste!

Odwiedź nasz kanał na YouTube i przekonaj się sam!

YouTube

Wczytując film, wyrażasz zgodę na politykę prywatności firmy YouTube.
Dowiedz się więcej

Wczytaj film

Skip to content