Opieka dla Seniora – Toruń

Opieka dla osób starszych w mieście Toruń. Troska o najbliższych jest dla wielu osób priorytetem. Czasem jednak nie jesteśmy w stanie zająć się Seniorem. Zadbaj o swojego bliskiego i zapewnij mu wsparcie oraz pomoc której potrzebuje w codziennym życiu. Skorzystaj z usługi Opieka dla Seniora (Toruń) dostępnej w SeniorApp.

Na czym polega usługa opieki dla osób starszych?

Usługa wykonywana w domu Zamawiającego. Polega na zapewnieniu podstawowego wsparcia dla Seniora w codziennych czynnościach.

Dostępne warianty usługi Opieka dla Seniora w mieście Toruń, to:

Opieka czasowa – Toruń – obejmuje pomoc w zakresie opieki, pielęgnacji oraz codziennych czynności:

 • 2 godziny,
 • 4 godziny,
 • 8 godzin,
 • 12 godzin,

 

Opieka nocna – Toruń – obejmuje pomoc w zakresie opieki, pielęgnacji oraz codziennych czynności:

 • 2 godziny,
 • 4 godziny,
 • 8 godzin,
 • 12 godzin,

 

Opieka weekendowa lub świąteczna – Toruń – obejmująca pomoc w zakresie opieki, pielęgnacji, codziennych czynności, w weekendy, oraz dni świąteczne:

 • 2 godziny,
 • 4 godziny,
 • 8 godzin,
 • 12 godzin,

 

Opieka higieniczna – Toruń – zawiera jednorazową pomoc, trwającą do 2 godzin, o charakterze pielęgnacyjnym osobom leżącym lub posiadającym trudności z poruszaniem się. W zakresie opieki higienicznej zawiera się m.in. toaleta całego ciała Seniora, wykonywanie zabiegów higienicznych, edukacja rodziny w zakresie wykonywania zabiegów higienicznych, pomoc w czynnościach fizjologicznych

Opieka paliatywna – Toruń – wszechstronna opieka nad Seniorem nieuleczalnie chorym. Celem usługi nie jest leczenie choroby, lecz poprawa jakości życia i zapewnienie wsparcia w domu Seniora:

 • 2 godziny,
 • 4 godziny,
 • 8 godzin,
 • 12 godzin.

 

Stawka zawiera dojazd do Zamawiającego.

Jak podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je bezpłatnie w 30 sekund!

50+ tysięcy
zadowolonych użytkowników

Ile kosztuje i jaki jest cennik opieki nad osobami starszymi w mieście Toruń?

Ceny w mieście Toruń, usług oferowanych przez naszych zweryfikowanych Wykonawców są ustalane w zależności od różnych czynników, takich jak rodzaj świadczonej opieki i czasu potrzebnego do jej realizacji. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat cen, zalecamy sprawdzenie ich bezpośrednio w aplikacji lub na platformie SenioApp.

Czym jest opieka paliatywna i dla kogo jest przeznaczona?

Opieka paliatywna, to wszechstronna opieka nad Seniorami nieuleczalnie chorymi. Celem tej usługi nie jest leczenie choroby, lecz poprawa jakości życia oraz zapewnienie wsparcia w domu Seniora. Opieka paliatywna jest skierowana do Seniorów z zaawansowaną chorobą, którzy potrzebują opieki i wsparcia w trudnym okresie końcowym życia.

Czym różni się opieka nocna i świąteczna w mieście, od innych wariantów opieki zdrowotnej?

Opieka nocna i świąteczna, to specjalne warianty opieki zdrowotnej, które obejmują pomoc w zakresie opieki, pielęgnacji oraz codziennych czynności, świadczone w nocy i w dni świąteczne. Są dedykowane dla Seniorów, którzy wymagają dodatkowej opieki i wsparcia, zwłaszcza w tych szczególnych okresach, gdy inne usługi mogą być niedostępne.

Czym różni się opieka nad osobą niepełnosprawną w mieście, od innych wariantów opieki?

Opieka nad osobą niepełnosprawną w mieście Toruń, to specjalistyczna opieka skierowana do Seniorów z niepełnosprawnościami. Obejmuje ona pomoc w codziennych czynnościach, opiekę zdrowotną, pielęgnację oraz wsparcie w radzeniu sobie z trudnościami wynikającymi z niepełnosprawności. Ten wariant opieki dostosowany jest do indywidualnych potrzeb i specyficznych wymagań osób niepełnosprawnych.

Jakie są możliwości opieki nad chorym rodzicem w mieście Toruń?

Opieka nad osobami starszymi – Toruń, to usługa zapewniająca specjalistyczną opiekę nad chorymi Seniorami. Ta forma opieki obejmuje pomoc w codziennych czynnościach, pielęgnację, nadzór medyczny oraz wsparcie emocjonalne. Nasz wykwalifikowany personel zapewni kompleksową opiekę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia rodzica. Dostępne usług to: Opieka czasowa – Toruń, Opieka nocna – Toruń, Opieka weekendowa lub świąteczna – Toruń, Opieka higieniczna – Toruń, Opieka paliatywna – Toruń.