Starzenie się populacji to nieuniknione wyzwanie, z którym musimy się zmierzyć jako społeczeństwo. Zgodnie z prognozami raportu Głównego Urzędu Statystycznego (GUS), już w 2050 roku aż 40,4% populacji Polski będzie stanowić osoby w wieku 60+. To nie tylko liczby na papierze, to realne potrzeby i wyzwania, z którymi musimy się zmierzyć.
IV edycja raportu „Ocena potrzeb w zakresie wsparcia dla Seniorów w Polsce”
W tym kontekście chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacjami dotyczącymi IV edycji raportu SeniorApp „Ocena potrzeb w zakresie wsparcia dla Seniorów w Polsce”. To niezwykle istotne narzędzie, które pozwala nam lepiej zrozumieć potrzeby i wyzwania, przed którymi stoją nasi starsi obywatele.
Raport ten skupia się wyłącznie na seniorach, ponieważ to właśnie ich głos jest najważniejszy. Badanie obejmuje osoby w wieku 55+, aby uniknąć wpływu opinii osób im bliskich czy opiekunów. Chcemy usłyszeć bezpośrednio od seniorów, jakie są ich potrzeby i wyzwania.
W raporcie szczegółowej analizie poddajemy takie obszary jak zdrowie, samotność i singularyzacja czy wykluczenie cyfrowe. To kwestie, które mają ogromne znaczenie dla jakości życia seniorów. Raport pomaga zrozumieć te zagadnienia i dąży do znalezienia sposobów na rozwiązanie problemów z nimi powiązanych.
Ale raport to nie tylko dokumentacja problemów. To narzędzie, które ma zmienić rzeczywistość. Chcemy budować zaangażowanie młodszych pokoleń w temat wsparcia dla seniorów. To nie tylko nasz obowiązek, ale także szansa na realną zmianę.
Wasz głos ma moc!
Dlatego apelujemy do Państwa o wypełnienie ankiet do raportu. Wasz głos ma ogromne znaczenie! Każda wypełniona ankieta to krok w kierunku zrozumienia i poprawy życia naszych starszych obywateli.
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w naszej ankiecie, która znajduje się pod poniższym linkiem. Wasze opinie są niezwykle cenne i pomogą nam jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby seniorów oraz dostosować nasze usługi do Waszych oczekiwań.
Dziękujemy za każdą chwilę poświęconą na udział w naszym badaniu! Wspólnie możemy uczynić Polskę lepszym miejscem dla wszystkich, niezależnie od wieku czy sytuacji życiowej.
Jak podobał Ci się ten artykuł?
Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!
Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 376
Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.