Strona główna » Fundacja » Akademia SeniorApp – bezpłatne szkolenia z obsługi smartfona

Akademia SeniorApp – bezpłatne szkolenia z obsługi smartfona

|

|

Na skróty

SeniorApp walczy z wykluczeniem cyfrowym

Akademia SeniorApp stale się rozwija. To projekt, którego głównym celem jest walka z wykluczeniem cyfrowym wśród Seniorów. Podczas spotkań Akademii uczymy instruktorów tego, w jaki sposób przeprowadzać indywidualne konsultacje z obsługi smartfonów. Dzięki temu Seniorzy nie powinni mieć problemów z bezpiecznym korzystaniem z telefonów komórkowych. 

Misją Fundacji SeniorApp jest walka z wykluczeniem cyfrowym wśród Seniorów – dlatego też przygotowaliśmy dla Was cykl spotkań edukacyjnych z obsługi smartfonów i bezpieczeństwa w sieci w 25 największych miastach w Polsce. Podczas takich bezpłatnych konsultacji możecie dowiedzieć się m.in. tego, które aplikacje i narzędzia w Waszych telefonach mogą okazać się najbardziej przydatne w codziennym życiu. Ponadto, instruktorzy mogą wyjaśnić w jaki sposób bezpiecznie korzystać z internetu – np. podczas korzystania z usług bankowych, czy zakupów w sieci. Instruktorzy odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości związane z Waszymi smartfonami.

Czym jest akademia SeniorApp?

Akademia SeniorApp to program, w którym najważniejsze jest bezpieczeństwo i komfort osób zamawiających konsultacje z obsługi smartfonów. W projekcie uczestniczą tylko zweryfikowani Opiekunowie, którzy wcześniej muszą odbyć zdalne szkolenie z tego, jak przeprowadzać Smartfon Edukację. Bardzo ważne jest to, by bezpłatne konsultacje przebiegały w miłej atmosferze. Zależy nam również na tym, żeby wiedza była przekazywana w przystępny sposób – dzięki temu korzystanie ze smartfona nie będzie stanowiło dla Was żadnego problemu. 

Konsultacja dla Seniorów jest w pełni bezpłatna. Opiekunowie otrzymują wynagrodzenie, które jest w pełni finansowane ze środków Fundacji SeniorApp. 

Jeśli nie czujecie się pewni w obsługiwaniu smartfona lub potrzebujecie jakiejkolwiek pomocy, związanej z Waszymi telefonami, program Akademia SeniorApp jest stworzony dla Was. W jaki sposób wziąć udział w bezpłatnej konsultacji z obsługi smartfona? Wystarczy zadzwonić na naszą infolinię 727 20 70 20

Jak podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.