Warsztaty - polub się z telefonem!

SeniorApp organizuje szkolenia z obsługi smartfonów i bezpieczeństwa w sieci dla Seniorów. Chcesz, abyśmy poprowadzili warsztaty w Twojej miejscowości? Zbierz min. 15-osobową grupę i wypełnij formularz.

Jesteś zainteresowany szkoleniem? Wypełnij formularz:

warsztaty i szkolenia

Kim jesteśmy?

Działania SeniorApp skoncentrowane są przede wszystkim wokół przełamywania barier w dostępie do technologii dla osób wykluczonych, aby umożliwić im sprawne poruszanie się w świecie cyfrowym.

Osoby starsze, często nie mają do kogo zwrócić się o pomoc przy nauce obsługi urządzeń mobilnych. W trakcie szkoleń nie tylko omawiamy najważniejsze funkcje telefonu, ale również uczymy jak bezpiecznie korzystać ze swojego smartfona i internetu. 

Na czym polegają nasze warsztaty?

Każde ze szkoleń ma formę warsztatów grupowych, podczas których uczestnicy mogą dowiedzieć się m.in. tego, jakie narzędzia i aplikacje mogą być przydatne w codziennym życiu. Po zajęciach grupowych, Seniorzy mają również szansę na indywidualną konsultację z prowadzącymi warsztatów. 

Pomagamy osobom starszym w przełamywaniu strachu przed korzystaniem z nowych technologii i w przystępny sposób przekazujemy informacje na temat bezpiecznego użytkowania smartfonów i internetu. 

Co dotychczas udało nam się zrobić?

SeniorApp przeprowadził warsztaty dla ponad 5000 Seniorów na terenie całej Polski. Szkolenia odbywały się m.in. w Łodzi, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Sandomierzu, Radzyniu Podlaskim, Kraśniku, czy Poddębicach

Zbierz minimum 15-osobową grupę i zgłoś się do Fundacji SeniorApp. Bardzo chętnie przeprowadzimy warsztaty ze Smartfon Edukacji w Twojej miejscowości. 

warsztaty i szkolenia dla seniorów

Co dotychczas udało nam się zrobić?

W 2023 roku Fundacja SeniorApp przeprowadziła warsztaty dla ponad 5000 Seniorów na terenie całej Polski. Szkolenia odbywały się m.in. w Łodzi, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Sandomierzu, Radzyniu Podlaskim, Kraśniku, czy Poddębicach.

Zbierz minimum 15-osobową grupę i zgłoś się do SeniorApp. Bardzo chętnie przeprowadzimy warsztaty ze Smartfon Edukacji w Twojej miejscowości. Zadbamy o miłą atmosferę i mile spędzony czas przy naszych warsztatach.

Jesteś zainteresowany warsztatami? Wypełnij formularz:

Partnerzy:

Jak podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.