Strona główna » Bez kategorii » SeniorApp poleca #1: Portal Flexi.pl

SeniorApp poleca #1: Portal Flexi.pl

|

|

Na skróty

Wykorzystaj potencjał portalu Flexi.pl!

SeniorApp chce mówić głośno o inicjatywach, które są wartościowe i mają w optyce osoby dojrzałe. Dziś chcemy zaprosić i zaciekawić portalem Flexi.pl

To cyfrowa przestrzeń, która adresuje potrzeby osób 50+, dając rozmaite możliwości. Twórcy portalu podkreślają, że wiek stanowi atut. 

Dlaczego warto eksplorować to miejsce i potraktować jako stały punkt codziennych wędrówek po Internecie? Zainspiruj się z nami!

Flexi.pl – portal pracy i aktywności osób 50+

Portal Flexi.pl to przestrzeń, która inspiruje do aktywności w życiu prywatnym i zawodowym. Oferta jest różnorodna, bo zapewnia możliwość znalezienia pracy dedykowanej osobom 50+. 

Wśród rozmaitych ogłoszeń, można znaleźć te dedykowane specjalistom, ale są też dostępne oferty na zlecenie, dające możliwości pracy dorywczej oraz w niepełnym wymiarze godzin.

Równolegle twórcy portalu zachęcają, aby skorzystać z okazji, którą stwarzają, i komunikować swoje umiejętności, publikując ogłoszenie specjalisty

Sekcja ta daje opcję, by w klarowny sposób opowiedzieć o swoich doświadczeniach i dać się znaleźć pracodawcom.

Przestrzeń portalu Flexi.pl akcentuje także inne formy aktywności, jak uczestnictwo w warsztatach, wydarzeniach kulturalnych, możliwość udziału w spotkaniach czy zgłębianie wiedzy na Uniwersytetach Trzeciego Wieku.

Równolegle prężnie działa sekcja contentowa, gdzie pojawiają ciekawe artykuły, wywiady czy treści video adresowane do pokolenia 50+. 

Pokolenie Flexi, czyli osoby z pasją i energią

Twórcy konceptu Flexi.pl ukuli sobie nowy termin opisujący osoby 50+: Pokolenie Flexi.  Za nim kryją się energia, entuzjazm, aktywność i chęć rozwoju.

Warty podkreślenia jest fakt, że generacja 50+ świadomie poszukuje zmiany. Jest na nie gotowa i oczekuje ich. Zmiany te dzieją się w sferze zawodowej, stąd na portalu wprowadzono możliwości znalezienia pracy, ale też pokazania swoich unikalnych kompetencji poprzez udostępnienie profilu Specjalisty. Ale Flexi.pl jest też narzędziem rekrutacji dla działów personalnych i managerów HR.

Ponadto obok aktywności zawodowej dla Pokolenia Flexi, ważne są realizacja pasji, budowanie wartościowych relacji, czerpanie z kultury i sztuki, dbanie o zdrowie. Pokolenie Flexi to także silna ekonomicznie grupa, która, idąc za prognozami demograficznymi, stanie się za chwilę grupą głównych konsumentów. I ten potencjał należy wykorzystać. Dlatego Flexi.pl mówiąc o potrzebach generacji 50+, aktywnie włącza się w dyskurs na temat stereotypów, które narosły wokół tego pokolenia. Przełamuje je i stwarza nowe możliwości.

Zachęcamy do zgłębiania Flexi.pl – świata, który jest nam bliski! Doświadczenie i wiek to atuty – skorzystajmy z nich!

Jak podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.