SeniorApp poleca #1: Portal Flexi.pl

Wykorzystaj potencjał portalu Flexi.pl!

Senior App chce mówić głośno o inicjatywach, które są wartościowe i mają w optyce osoby dojrzałe. Dziś chcemy zaprosić i zaciekawić portalem Flexi.pl

To cyfrowa przestrzeń, która adresuje potrzeby osób 50+, dając rozmaite możliwości. Twórcy portalu podkreślają, że wiek stanowi atut. 

Dlaczego warto eksplorować to miejsce i potraktować jako stały punkt codziennych wędrówek po Internecie? Zainspiruj się z nami!

Flexi.pl – portal pracy i aktywności osób 50+

Portal Flexi.pl to przestrzeń, która inspiruje do aktywności w życiu prywatnym i zawodowym. Oferta jest różnorodna, bo zapewnia możliwość znalezienia pracy dedykowanej osobom 50+. 

Wśród rozmaitych ogłoszeń, można znaleźć te dedykowane specjalistom, ale są też dostępne oferty na zlecenie, dające możliwości pracy dorywczej oraz w niepełnym wymiarze godzin.

Równolegle twórcy portalu zachęcają, aby skorzystać z okazji, którą stwarzają, i komunikować swoje umiejętności, publikując ogłoszenie specjalisty

Sekcja ta daje opcję, by w klarowny sposób opowiedzieć o swoich doświadczeniach i dać się znaleźć pracodawcom.

Przestrzeń portalu Flexi.pl akcentuje także inne formy aktywności, jak uczestnictwo w warsztatach, wydarzeniach kulturalnych, możliwość udziału w spotkaniach czy zgłębianie wiedzy na Uniwersytetach Trzeciego Wieku.

Równolegle prężnie działa sekcja contentowa, gdzie pojawiają ciekawe artykuły, wywiady czy treści video adresowane do pokolenia 50+. 

Zachęcamy do zgłębiania Flexi.pl – świata, który jest nam bliski! Doświadczenie i wiek to atuty – skorzystajmy z nich!

SeniorNiusy #6

Kiedy niebo się chmurzy… Dzień dobry! 👋 Nazywam się Karolina