SeniorApp poleca #1: Portal Flexi.pl

Wykorzystaj potencjał portalu Flexi.pl!

SeniorApp chce mówić głośno o inicjatywach, które są wartościowe i mają w optyce osoby dojrzałe. Dziś chcemy zaprosić i zaciekawić portalem Flexi.pl

To cyfrowa przestrzeń, która adresuje potrzeby osób 50+, dając rozmaite możliwości. Twórcy portalu podkreślają, że wiek stanowi atut. 

Dlaczego warto eksplorować to miejsce i potraktować jako stały punkt codziennych wędrówek po Internecie? Zainspiruj się z nami!

Flexi.pl – portal pracy i aktywności osób 50+

Portal Flexi.pl to przestrzeń, która inspiruje do aktywności w życiu prywatnym i zawodowym. Oferta jest różnorodna, bo zapewnia możliwość znalezienia pracy dedykowanej osobom 50+. 

Wśród rozmaitych ogłoszeń, można znaleźć te dedykowane specjalistom, ale są też dostępne oferty na zlecenie, dające możliwości pracy dorywczej oraz w niepełnym wymiarze godzin.

Równolegle twórcy portalu zachęcają, aby skorzystać z okazji, którą stwarzają, i komunikować swoje umiejętności, publikując ogłoszenie specjalisty

Sekcja ta daje opcję, by w klarowny sposób opowiedzieć o swoich doświadczeniach i dać się znaleźć pracodawcom.

Przestrzeń portalu Flexi.pl akcentuje także inne formy aktywności, jak uczestnictwo w warsztatach, wydarzeniach kulturalnych, możliwość udziału w spotkaniach czy zgłębianie wiedzy na Uniwersytetach Trzeciego Wieku.

Równolegle prężnie działa sekcja contentowa, gdzie pojawiają ciekawe artykuły, wywiady czy treści video adresowane do pokolenia 50+. 

Pokolenie Flexi, czyli osoby z pasją i energią

Twórcy konceptu Flexi.pl ukuli sobie nowy termin opisujący osoby 50+: Pokolenie Flexi.  Za nim kryją się energia, entuzjazm, aktywność i chęć rozwoju.

Warty podkreślenia jest fakt, że generacja 50+ świadomie poszukuje zmiany. Jest na nie gotowa i oczekuje ich. Zmiany te dzieją się w sferze zawodowej, stąd na portalu wprowadzono możliwości znalezienia pracy, ale też pokazania swoich unikalnych kompetencji poprzez udostępnienie profilu Specjalisty. Ale Flexi.pl jest też narzędziem rekrutacji dla działów personalnych i managerów HR.

Ponadto obok aktywności zawodowej dla Pokolenia Flexi, ważne są realizacja pasji, budowanie wartościowych relacji, czerpanie z kultury i sztuki, dbanie o zdrowie. Pokolenie Flexi to także silna ekonomicznie grupa, która, idąc za prognozami demograficznymi, stanie się za chwilę grupą głównych konsumentów. I ten potencjał należy wykorzystać. Dlatego Flexi.pl mówiąc o potrzebach generacji 50+, aktywnie włącza się w dyskurs na temat stereotypów, które narosły wokół tego pokolenia. Przełamuje je i stwarza nowe możliwości.

Zachęcamy do zgłębiania Flexi.pl – świata, który jest nam bliski! Doświadczenie i wiek to atuty – skorzystajmy z nich!

Blog

Bez kategorii

SeniorNiusy #7

Bezpłatne leki dla Seniorów Dzień dobry! 👋 Nazywam się Karolina Ozga i zapraszam na siódmy odcinek cotygodniowego przeglądu informacyjnego: 📢📢📢 SeniorNiusy #7 📢📢📢 ✨“Nie wszystko złoto, co się świeci” 💰  – mawiają. Zarówno dobrym samochodem 🚘, jak i nawet najlepszym

Zobacz więcej
Bez kategorii

SeniorApp uczestnikiem Konferencji sektora e-zdrowia

SeniorApp jako twórca platformy umożliwiającej opiekę zdrowotną za pośrednictwem internetu został włączony do grona pięciu startupów konkursowych z branży MedTech podczas konferencji OVHCloud. Czym jest konferencja OVHCloud? 17. lutego w Warszawie odbywa się Konferencja poświęcona tematyce suwerenności danych w sektorze

Zobacz więcej
Bez kategorii

SeniorNiusy #34

Nowy Ład = Nowy VAT Dzień dobry! Nazywam się Karolina Ozga i zapraszam na trzydziesty czwarty odcinek cotygodniowego przeglądu informacyjnego: SeniorNiusy #34 Nowy rok przyniósł nowe plany, marzenia, a także nowe zasady. Jedną z nich są obniżone stawki VAT na

Zobacz więcej
Fundacja

„Wsparcie prawne dla obywateli Ukrainy” – projekt Fundacji SeniorApp w ramach programu „Moce nadŁódzkie”

Fundacja SeniorApp realizuje projekt: “Wsparcie prawne dla obywateli Ukrainy” w ramach Wojewódzkiego Programu pn. “Moce nadŁódzkie”. Fundacja SeniorApp powstała, aby prowadzić działania skierowane do polskich seniorów. W obecnej sytuacji humanitarnej, zdecydowaliśmy o rozszerzeniu naszych działań. Od kilku miesięcy prowadzimy działania

Zobacz więcej
Skip to content