SeniorApp poleca #1: Portal Flexi.pl

Na skróty!

Wykorzystaj potencjał portalu Flexi.pl!

SeniorApp chce mówić głośno o inicjatywach, które są wartościowe i mają w optyce osoby dojrzałe. Dziś chcemy zaprosić i zaciekawić portalem Flexi.pl

To cyfrowa przestrzeń, która adresuje potrzeby osób 50+, dając rozmaite możliwości. Twórcy portalu podkreślają, że wiek stanowi atut. 

Dlaczego warto eksplorować to miejsce i potraktować jako stały punkt codziennych wędrówek po Internecie? Zainspiruj się z nami!

Flexi.pl – portal pracy i aktywności osób 50+

Portal Flexi.pl to przestrzeń, która inspiruje do aktywności w życiu prywatnym i zawodowym. Oferta jest różnorodna, bo zapewnia możliwość znalezienia pracy dedykowanej osobom 50+. 

Wśród rozmaitych ogłoszeń, można znaleźć te dedykowane specjalistom, ale są też dostępne oferty na zlecenie, dające możliwości pracy dorywczej oraz w niepełnym wymiarze godzin.

Równolegle twórcy portalu zachęcają, aby skorzystać z okazji, którą stwarzają, i komunikować swoje umiejętności, publikując ogłoszenie specjalisty

Sekcja ta daje opcję, by w klarowny sposób opowiedzieć o swoich doświadczeniach i dać się znaleźć pracodawcom.

Przestrzeń portalu Flexi.pl akcentuje także inne formy aktywności, jak uczestnictwo w warsztatach, wydarzeniach kulturalnych, możliwość udziału w spotkaniach czy zgłębianie wiedzy na Uniwersytetach Trzeciego Wieku.

Równolegle prężnie działa sekcja contentowa, gdzie pojawiają ciekawe artykuły, wywiady czy treści video adresowane do pokolenia 50+. 

Pokolenie Flexi, czyli osoby z pasją i energią

Twórcy konceptu Flexi.pl ukuli sobie nowy termin opisujący osoby 50+: Pokolenie Flexi.  Za nim kryją się energia, entuzjazm, aktywność i chęć rozwoju.

Warty podkreślenia jest fakt, że generacja 50+ świadomie poszukuje zmiany. Jest na nie gotowa i oczekuje ich. Zmiany te dzieją się w sferze zawodowej, stąd na portalu wprowadzono możliwości znalezienia pracy, ale też pokazania swoich unikalnych kompetencji poprzez udostępnienie profilu Specjalisty. Ale Flexi.pl jest też narzędziem rekrutacji dla działów personalnych i managerów HR.

Ponadto obok aktywności zawodowej dla Pokolenia Flexi, ważne są realizacja pasji, budowanie wartościowych relacji, czerpanie z kultury i sztuki, dbanie o zdrowie. Pokolenie Flexi to także silna ekonomicznie grupa, która, idąc za prognozami demograficznymi, stanie się za chwilę grupą głównych konsumentów. I ten potencjał należy wykorzystać. Dlatego Flexi.pl mówiąc o potrzebach generacji 50+, aktywnie włącza się w dyskurs na temat stereotypów, które narosły wokół tego pokolenia. Przełamuje je i stwarza nowe możliwości.

Zachęcamy do zgłębiania Flexi.pl – świata, który jest nam bliski! Doświadczenie i wiek to atuty – skorzystajmy z nich!

Blog

Bez kategorii

SeniorNiusy #58

❣️ Zapraszamy na #58 odcinek SeniorNiusów ❣️ Na placu Wolności w Łodzi króluje od dawna. Kto? Tadeusz Kościuszko, a właściwie jego pomnik, bez którego trudno wyobrazić sobie to miejsce. Charakterystyczny cokół przez wiele lat drugiej połowy XX w. zdobił większość

Zobacz więcej
Nowe przepisy ustawy o prawach pacjenta
SeniorNiusy

❣️Zapraszamy na #113 odcinek SeniorNiusów!❣️

W dzisiejszych Seniorniusach dowiesz się o nowych przepisach ustawy o prawach pacjenta. Kamery w szpitalach od dziś zobaczą więcej! Jak wyrazić sprzeciw? Kamery w szpitalach od dzisiaj zobaczą więcej. W życie weszły właśnie nowe przepisy ustawy o prawach pacjenta i

Zobacz więcej
Bez kategorii

SeniorNiusy #33

Dasz się nabrać? Sprawdź! Dzień dobry! Nazywam się Karolina Ozga i zapraszam na trzydziesty trzeci odcinek cotygodniowego przeglądu informacyjnego: SeniorNiusy #33 Zdarza Wam się, że coś na pierwszy rzut oka ️ wydaje się czymś zupełnie innym niż w rzeczywistości? W

Zobacz więcej
Bez kategorii

Kiedy wypada Wielkanoc w 2023 roku?

Za nami Środa Popielcowa, co oznacza, że na dobre rozpoczął się Wielki Post, wyprzedzający Święta Wielkiej Nocy. To święto ruchome, dlatego warto sprawdzić kiedy wypada Wielkanoc w 2023 roku.  Wielkanoc uznawana jest za najważniejsze święto chrześcijańskie; obchodzi się je dla

Zobacz więcej

Zalety aplikacji SeniorApp

Weryfikacja

Zawsze wiesz kto i kiedy odwiedza Twoich bliskich

Nadzór

Nasz zespół nadzoruje wszystkie świadczone usługi

Łatwa obsługa

Przejrzysta platforma, proste i intuicyjne korzystanie

Zobacz jakie to proste!

Odwiedź nasz kanał na YouTube i przekonaj się sam!

YouTube

Wczytując film, wyrażasz zgodę na politykę prywatności firmy YouTube.
Dowiedz się więcej

Wczytaj film

Skip to content