„Polub się z telefonem! Cyfrowy świat jest prostszy niż myślisz” – Poradnik dla Seniora

Wykluczenie cyfrowe to bardzo poważny problem, który najczęściej dotyka osób starszych. Specjalnie dla Seniorów przygotowaliśmy drugą edycję poradnika “Polub się z telefonem! Cyfrowy świat jest prostszy niż myślisz”. Przygotowana przez nas publikacja w prosty sposób objaśnia podstawy bezpiecznego korzystania ze smartfona i internetu. 

Nasz poradnik rozpoczynamy od podstawowych kwestii związanych z wyborem smartfona – tłumaczymy czym charakteryzują się poszczególne systemy operacyjne, czy wskazujemy na jakie parametry warto zwrócić uwagę przy zakupie telefonu. 

W Poradniku nie brakuje również przydatnych uwag na temat podstawowych funkcji smartfona. Można przeczytać m.in. o tym:

  • W jaki sposób pisać wiadomości?
  • Jak korzystać z aparatu?
  • Jak korzystać z internetu w telefonie?

Bardzo ważną częścią naszego poradnika są rozdziały poświęcone poszczególnym aplikacjom mobilnym, które mogą okazać się przydatne w codziennym życiu osób starszych.

Poradnik powstał we współpracy z Partnerem Tytularnym Orange Polska oraz pozostałymi Partnerami: Diagnostyką, Legimi oraz medme moja apteka.

Chcę pobrać Poradnik dla Seniora "Polub się z telefonem! Cyfrowy świat jest prostszy niż myślisz"

Blog

Bez kategorii

SeniorNiusy #28

Co kraj, to obyczaj! Dzień dobry! Nazywam się Karolina Ozga i zapraszam na dwudziesty ósmy odcinek cotygodniowego przeglądu informacyjnego: SeniorNiusy #28   ❄️Nadchodzi zima ❄️- jak mawiał pewien znany serialowy ród. Do Polski także nadciąga fala mrozów. ️️️ Miejmy nadzieję,

Zobacz więcej
SeniorNiusy

Opieka długoterminowa – żarty się skończyły

Zachodzące na świecie procesy demograficzne, w tym starzenie się społeczeństwa i zmiany w stylu życia powodują, że problem opieki długoterminowej staje się jednym z ważniejszych wyzwań polityki społecznej i zdrowotnej w większości krajów. Weszliśmy w demograficzną „srebrną erę”, gdyż jak

Zobacz więcej
Skip to content