Opieka czasowa i całodobowa w SeniorApp

Na skróty!

Wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom, przedstawiając nową możliwość stworzoną przez Fundację SeniorApp – usługę opieki czasowej i całodobowej. Jeżeli Ty lub Twój bliski potrzebujecie stałej opieki, możecie ją znaleźć na naszej platformie. Osoby, które chciałyby pomagać innym, pracując jako opiekun, również mogą się do nas zgłaszać. 

Starość nie zawsze pozwala nam cieszyć się życiem – często choroby utrudniają codzienne funkcjonowanie. W takich chwilach wsparcie ze strony innych osób może okazać się niezbędne. Fundacja SeniorApp z jednej strony umożliwia osobom potrzebującym pomocy znalezienie wykwalifikowanego opiekuna, z drugiej – jest platformą dla potencjalnych opiekunów, którzy mogą podjąć pracę z podopiecznymi. 

Praca może być wykonywana w dwóch trybach – opieki czasowej lub całodobowej.

Opieka czasowa 

Opieka wykonywana jest przez wykwalifikowanych opiekunów. Wymiar czasowy takiej pracy dostosowuje się do potrzeb podopiecznego – może trwać po kilka godzin dziennie przez okres wskazany przez potrzebującego. Zadaniem opiekuna jest zapewnienie komfortowych warunków życia osobie potrzebującej.

Co obejmuje opieka czasowa?

 • pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach,
 • przygotowywanie posiłków,
 • zadbanie o czystość w otoczeniu podopiecznego,
 • dotrzymywanie towarzystwa,
 • robienie zakupów,
 • pomoc przy poruszaniu się.

Szczegółowy zakres opieki zależy od potrzeb i stanu zdrowia podopiecznego. Wszelkie kwestie na ten temat omawiane są przed podjęciem pracy.

Opieka całodobowa

Opieka z zamieszkaniem w domu osoby potrzebującej – dzięki temu podopieczny ma zapewnioną całodobową pomoc wykwalifikowanego opiekuna. Zapewnienie komfortowych warunków życia dla podopiecznego to najważniejsze zadanie, jakie stoi przed opiekunem. 

Co obejmuje opieka całodobowa?

 • pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach,
 • przygotowywanie posiłków,
 • zadbanie o czystość w otoczeniu podopiecznego,
 • dotrzymywanie towarzystwa,
 • robienie zakupów,
 • pomoc przy poruszaniu się.

Warto pamiętać, że zakres opieki jest uzależniony od potrzeb i stanu zdrowia podopiecznego.

Dlaczego warto sięgnąć po pomoc za pośrednictwem SeniorApp?

Mamy wieloletnie doświadczenie w Opiece nad potrzebującymi. Inspiracją do powstania SeniorApp były osobiste doświadczenia związane z opieką nad osobami, które potrzebują pomocy. Zależało nam na stworzeniu narzędzia spełniającego oczekiwania ludzi wymagających wsparcia, ich bliskich oraz tych, którzy takiej pomocy chcą udzielić. Jesteśmy pierwszą ogólnopolską platformą skierowaną do osób, które potrzebują pomocy oraz chcą okazywać swoje wsparcie dla innych. 

Zapewniamy bezpieczeństwo osobom potrzebującym pomocy oraz ich bliskim. Weryfikujemy potencjalnych opiekunów i nadzorujemy świadczone przez nich usługi. Bardzo ważne jest dla nas zapewnienie komfortowych warunków dla podopiecznych, dlatego też opiekunowie są dobierani indywidualnie, według potrzeb i oczekiwań. 

Jesteś zainteresowany zamówieniem opieki czasowej/całodobowej dla siebie lub swoich bliskich?
Więcej informacji: https://seniorapp.pl/opieka/    
Formularz zgłoszeniowy: https://seniorapp.pl/formularzopieka

Masz pytania? Zadzwoń: 727 20 70 20

Co zyskuje opiekun? 

Jeśli podejmujesz pracę opiekuna za pośrednictwem SeniorApp, nic nie powinno Cię zaskoczyć. Zanim podpiszesz umowę, przekazujemy Ci informacje na temat stanu zdrowia podopiecznego, zakres Twoich obowiązków, czy ewentualne warunki zakwaterowania. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami potrzebującymi, dlatego też rozumiemy wszelkie potrzeby opiekunów i zależy nam, by każdy, kto podejmuje się opieki, miał pewność tego, co go czeka. Ponadto, zapewniamy pełne wsparcie dotyczące wszelkich formalności. Umowy podpisywane są z Fundacją SeniorApp. 

Co oferujemy?

 • proponowana stawka od 20 zł za godzinę uzależniona od doświadczenia i stanu podopiecznego,
 • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
 • ubezpieczenie zdrowotne, 
 • atrakcyjne wynagrodzenie,
 • ubezpieczenie OC,
 • zastępstwo w przypadku urlopu lub choroby, 
 • wsparcie doświadczonego Zespołu SeniorApp,
 • dostęp do specjalnych ofert partnerów SeniorApp.

 

Jesteś zainteresowany podjęciem pracy jako opiekun?
Więcej informacji: https://seniorapp.pl/pracaopiekastala/
Formularz zgłoszeniowy: https://seniorapp.pl/pracaopieka

Masz pytania? Zadzwoń: 727 20 70 20

Blog

SeniorNiusy

Zakupy za darmo? | SeniorNiusy #87

❣️ Zapraszamy na #87 odcinek SeniorNiusów ❣️ Obecna sytuacja na świecie, wpływa na wysokie ceny różnych produktów. Wiele osób nie może sobie pozwolić na zakup nawet podstawowych produktów. W różnych miejscach na świecie, powstają inicjatywy, by wspomóc biedniejsze osoby. W

Zobacz więcej
SeniorNiusy

SeniorNiusy #65

❣️ Zapraszamy na #65 odcinek SeniorNiusów ❣️ Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez wypicia kubka czarnej herbaty. Pijemy ją gdy przychodzą do nas goście, gdy jesteśmy przeziębieni, czy do różnych posiłków. Ale czy ktokolwiek z nas wpadłby na to,

Zobacz więcej
Bez kategorii

Pierwszy Piknik SeniorApp!

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w pierwszym pikniku SeniorApp organizowanym dosłownie „na naszym podwórku” 22.05. w godzinach 14:00 – 21:00Podczas wydarzenia będzie można: – spróbować swoich sił w dziedzinie malarstwa na jedwabiu, szkle i torbach oraz tworzenia biżuterii, – poruszać się

Zobacz więcej
SeniorNiusy

SeniorNiusy #76

❣️ Zapraszamy na #76 odcinek SeniorNiusów ❣️ W lipcu i sierpniu tego roku, przeprowadziliśmy badanie, którego celem było naświetlenie potrzeb osób starszych, stopnia zauważania ich przez otoczenie, a także ocena aktualnych możliwości, źródeł i dostępności uzyskania przez osoby starsze potrzebnego

Zobacz więcej

Zalety aplikacji SeniorApp

Weryfikacja

Zawsze wiesz kto i kiedy odwiedza Twoich bliskich

Nadzór

Nasz zespół nadzoruje wszystkie świadczone usługi

Łatwa obsługa

Przejrzysta platforma, proste i intuicyjne korzystanie

Zobacz jakie to proste!

Odwiedź nasz kanał na YouTube i przekonaj się sam!

YouTube

Wczytując film, wyrażasz zgodę na politykę prywatności firmy YouTube.
Dowiedz się więcej

Wczytaj film

Skip to content