SeniorApp & Choices: Kurs języka obcego dla Każdego!

Na skróty!

SeniorApp stale się rozwija, by być jak najbliżej Waszych oczekiwań. Dlatego wprowadziliśmy w platformie nowy moduł: “Chcę więcej”. Będą się w nim pojawiać oferty naszych partnerów przygotowane specjalnie dla użytkowników SeniorApp – w atrakcyjnych cenach przeznaczonych tylko dla nich.

Pierwsza z nich, to kurs językowy online realizowany przez szkołę języków obcych: choices®.

Parę słów o naszym partnerze: choices®

Mówią o sobie: “Od samego początku istnienia choices® wiedzieliśmy, że komunikacja i nauka języków obcych to podstawa w zrozumieniu i osiąganiu wyznaczonych celów. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi językowe zawsze odznaczały się wysoką jakością.

Współpracujemy ze specjalistami i specjalistkami z całego świata, którzy są wielkimi pasjonatami języków obcych. Ramię w ramię, cały nasz zespół stara się dzielić swoim doświadczeniem i wiedzą, tak aby zapewnić wsparcie językowe każdemu kto tego potrzebuje”.

W trakcie kursów językowych online, Szkoła Językowa: choices® oferuje wsparcie dla kursantów i kursantek w ich nauce języków obcych i udoskonalaniu umiejętności językowych, aby przygotować ich do lepszego i swobodnego posługiwania się językiem.

Dlaczego warto uczyć się z nami?

Znajomość języka obcego to nie tylko dodatkowa umiejętność, która pomoże Ci znaleźć lepszą pracę, ale da Ci również możliwość lepszego zrozumienia świata. Dzięki poszerzaniu swoich językowych umiejętności nie zaskoczy Cię żadna sytuacja na świecie a grono Twoich znajomych i przyjaciół będzie się systematycznie zwiększać.

Każdy i każda z nas wierzy w siłę języków obcych. Wiemy, jak ważne w komunikacji międzynarodowej są elementy kultury, czy tradycji. Zdajemy sobie sprawę, że nawet najdrobniejszy szczegół może mieć wpływ na końcowy efekt nauki: zarówno dla SeniorApp jak i dla choices® najważniejszy jest komfort odbiorców i profesjonalna obsługa.

Szkoła podejmuje również współpracę z wieloma organizacjami i firmami nie tylko w zakresie organizacji kursów językowych, ale także tłumaczeń pisemnych i ustnych oraz usług komplementarnych dotyczących komunikacji, mediów i języka.

choices® wraz z platformą SeniorApp dają możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych online. W aplikacji dostępna jest nauka języka angielskiego i niemieckiego wraz z lektorami i lektorkami od choices®.

 

Jakie kursy oferuje choices® & SeniorApp?

Kursy językowe choices®, do których dołączysz poprzez SeniorApp:

 • są prowadzone w grupach 4-6 osób
  Pracując w grupie, wymienisz się doświadczeniami z innymi uczestnikami i szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty.

   

 • odbywają się na platformie Zoom
  Nigdy jej nie używałeś? Nie martw się, pracownicy pokażą Ci, jak dołączyć do spotkania i swobodnie się uczyć.

   

 • pozwalają zachować bezpieczeństwo
  Ze względu na obecną sytuację światową – ważne jest ograniczenie kontaktu fizycznego. Mimo, że nie spotkasz się z grupą w jednej sali, będziesz mógł bezpiecznie rozmawiać z uczestnikami i prowadzącym na żywo przez internet.

   

 • zawierają 30 godzin nauki na poziomie dopasowanym do Twoich możliwości.
  Zajęcia rozpoczynają się po zebraniu grupy. Zostaniesz poinformowany, kiedy startuje Twój kurs.

   

 • dotyczą tematyki dostosowanej do zainteresowań Twoich i Twojej grupy.
  Lektorzy chętnie słuchają uwag i starają się, by nauka była dla Ciebie przyjemnością!
 

Rodzaje kursów choices®, które znajdziesz w SeniorApp:

 • język angielski albo niemiecki podstawowy:
  Możesz zacząć naukę bez wcześniejszej znajomości języka. Podczas zajęć poznasz najpotrzebniejsze słownictwo i podstawowe zasady gramatyki. Zaczniesz mówić w wybranym języku już na pierwszych zajęciach. Będziesz mógł nawiązać nowe, międzynarodowe znajomości i wybrać się w podróż, o której zawsze marzyłeś.
 • język angielski albo niemiecki konwersacyjny:
  Aby dołączyć do kursu potrzebujesz znać podstawy wybranego języka. Żeby określić, na jakim poziomie czujesz się najlepiej wykonasz test – dzięki temu Szkoła będzie mogła sprawdzić, jak dopasować zakres kursu. Podczas zajęć rozwiniesz dotychczasową znajomość języka, poszerzysz zasób słownictwa, spędzisz czas na rozmowach i kontakcie z praktycznym, tzw. “żywym” językiem.
 • język niemiecki dla opiekunek i opiekunów:
  Jeśli Twoje obecne życie zawodowe związane jest z pomocą osobom starszym i chciałbyś lepiej przygotować się do tej pracy, możesz dołączyć do tego kursu. Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci na lepsze odnalezienie się w tym obszarze. Dzięki nam podniesiesz swoje kwalifikacje, a rozmowy w języku niemieckim nie będą stanowiły dla Ciebie żadnego problemu. Lepiej zrozumiesz potrzeby swoich podopiecznych i w łatwy sposób dogadasz się z pracodawcą.

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Odwiedź stronę kursów językowych choices® w SeniorApp: https://seniorapp.pl/kursyjezykowe/ i zapisz się na wybrany kurs. Skontaktujemy się z Tobą!

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem SeniorApp?
W każdej chwili możesz nim zostać! Pobierz bezpłatną aplikację ze Sklepu Play lub App Store albo zarejestruj się przez stronę internetową

Jesteś zainteresowany nauką języka związaną z pracą opiekuna osób starszych w Niemczech?
Obejrzyj webinar SeniorApp z cyklu #Już wiem, pod tytułem: Wyjeżdżasz do pracy w Niemczech? Zaopiekuj się swoim niemieckim!

Podczas rozmowy, Łukasz Pakuła – właściciel Szkoły Językowej choices® Joanna Chojnicka – Head of Studies/Główna Metodyczka w choices® przekażą najistotniejsze informacje dotyczące kursu i odpowiedzą na pytania słuchaczy.

Transmisja dostępna w wydarzeniu na Facebooku, pod linkiem: https://fb.me/e/39Ci0Z6Z4

i na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=HgL9lUXp8Vc&t=49s

Czy języków obcych nauczą się tylko osoby ze zdolnościami językowymi?
Czy istnieje magiczna metoda na naukę języka obcego bez wysiłku?

Jeśli pragniesz władać językiem obcym i jednocześnie zadajesz sobie któreś z powyższych pytań, ten webinar jest dla Ciebie!

Blog

Bez kategorii

SeniorNiusy #26

Mikołajki – skąd pochodzi ta tradycja? Dzień dobry! Nazywam się Karolina Ozga i zapraszam na dwudziesty szósty odcinek cotygodniowego przeglądu informacyjnego: SeniorNiusy #26 Mikołajki! To czas, by pomyśleć o drugiej osobie i obdarować ją choćby niewielkim upominkiem, albo dużym uśmiechem!

Zobacz więcej
SeniorNiusy

Sanatorium bez kolejek? | SeniorNiusy #99

❣️Zapraszamy na #99 odcinek SeniorNiusów!❣️ Z okazji dnia dziecka życzymy wszystkiego najlepszego dzieciom w każdym wieku i zachęcamy do zapoznania się z cotygodniową prasówką.  W dzisiejszych SeniorNiusach dowiesz się w jakich województwach są najkrótsze, i w jakich najdłuższe kolejki do

Zobacz więcej
zniżki i ulgi dla seniorów, emerytów, rencistów, karta seniora
SeniorNiusy

Zniżki i ulgi dla Seniorów | Seniorniusy #109

❣️Zapraszamy na #109 odcinek SeniorNiusów!❣️   W dzisiejszych Seniorniusach dowiesz się o zniżkach i ulgach przysługujących Seniorom. Dowiedz się jak taniej podróżować i wypoczywać. mLegitymacja emeryta-rencisty, Karta Seniora i wiele innych umożliwiają seniorom dostęp do wielu zniżek i bonusów. Są

Zobacz więcej
SeniorNiusy

Projekt “Czyste Mieszkanie”

SeniorApp Sp. z o.o. we współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa – Centrum UsługSpołecznych „Społeczna Warszawa”, rozpoczęła projekt “Czyste Mieszkanie” mający na celuwsparcie seniorów na terenie Warszawy. Jaki jest główny cel tego projektu? Naszym priorytetem jest przeprowadzenie gruntownego sprzątania w 33

Zobacz więcej

Zalety aplikacji SeniorApp

Weryfikacja

Zawsze wiesz kto i kiedy odwiedza Twoich bliskich

Nadzór

Nasz zespół nadzoruje wszystkie świadczone usługi

Łatwa obsługa

Przejrzysta platforma, proste i intuicyjne korzystanie

Zobacz jakie to proste!

Odwiedź nasz kanał na YouTube i przekonaj się sam!

YouTube

Wczytując film, wyrażasz zgodę na politykę prywatności firmy YouTube.
Dowiedz się więcej

Wczytaj film

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