Kursy językowe dla Seniorów i Opiekunów

Umiejętności posługiwania się językiem obcym to coś więcej niż nauka języka obcego. Kursy językowe dla Seniorów i Opiekunów osób starszych to nowe możliwości rozwoju i spędzania czasu. SeniorApp wraz z choices® przygotowaliśmy dla wszystkich dedykowane kursy do nauki języka angielskiego i niemieckiego.

Korzystaj, jak chcesz na urządzeniu mobilnym lub przez przeglądarkę w swoim komputerze.

Zarejestruj się już teraz!

Język Niemiecki

Język Angielski

Blog SeniorApp

Wszystkie kursy językowe oferowane na naszej platformie to kursy online dopasowane do potrzeb i zainteresowań nie tylko seniorów i seniorek, chcących poszerzać swoje umiejętności komunikacyjne, ale także do opiekunów i opiekunek osób starszych. Szczególnie osób, które planują swoją drogę zawodową za granicą.

Kursy językowe dla Seniorów i Opiekunów to wspaniała okazja do wykorzystania wolnego czasu na pasje, na które wcześniej nie było czasu. W trakcie zajęć można nie tylko przyswoić nową wiedzę, ale także poznać nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Każdy z dostępnych kursów językowych dedykowany jest konkretnym osobom i ich umiejętnościom dzięki czemu znajomość języka, materiały z zajęć są dopasowane pod konkretne potrzeby kursantów i kursantek.

Umiejętność poprawnego posługiwania się językiem i wyrażenia swoich myśli to jeden z podstawowych kryteriów naszej komunikacji. Każdy szczegół wydaje się ważny.

Nauka języków obcych to podstawa w osiągnięciu wyznaczonych celów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rynku udostępniliśmy na naszej platformie możliwość nauki języków obcych, wspomagających seniorów i ich opiekunów.

Kursy językowe dla seniorów i opiekunów powstały we współpracy z choices®, wieloletnimi pasjonatami i pasjonatkami języków obcych, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. W swojej ofercie nie tylko zajmują się edukacją, ale także zajmują się innymi usługami językowymi.

Jak podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.