Strona główna » SeniorNiusy » Konferencja Senior-Care 2023

Konferencja Senior-Care 2023

|

|

Na skróty

Już 17 marca odbędzie się kolejna odsłona Konferencji Senior-Care 2023 – Krajowej Izby Domów Opieki KIDO oraz Fundacji Senior-Care. SeniorApp został partnerem medialnym wydarzenia.  

W imieniu organizatorów Konferencji Senior-Care 2023 – Krajowej Izby Domów Opieki KIDO oraz Fundacji Senior-Care – zapraszamy Państwa do udziału w X edycji tego ważnego społecznie wydarzenia, które odbędzie się w dniu 17 marca 2023 roku w miejscowości Kowal (woj. kujawsko-pomorskie). To cyklicznie realizowane, w formule konferencyjno-edukacyjnej oraz szkoleniowo-warsztatowej wydarzenie, zostało objęte patronatem honorowym Rzecznika Praw Obywatelskich, Starosty Włocławskiego oraz Burmistrza Miasta Kowal. 

Konferencje Senior-Care kierujemy do osób, instytucji oraz podmiotów związanym z holistycznie pojmowaną opieką senioralną, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb placówek świadczących opiekę długoterminową – z terenu całego kraju. Współpracujące z Fundacją Senior-Care grono naukowców oraz ekspertów i praktyków, reprezentujących szeroko pojmowaną gerontologię i dziedziny pokrewne – dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami konferencji i warsztatów. 

Bardzo miło nam poinformować, że SeniorApp został partnerem medialnym Konferencji Senior-Care 2023. Jesteśmy organizacją społecznie odpowiedzialną, dlatego też zależy nam na promowaniu tak ważnych inicjatyw, związanych z opieką nad osobami starszymi i z niepełnosprawnościami, tak często narażonymi na wykluczenie społeczne. 

Zapraszamy do bezpłatnego udziału w Konferencji poprzez zapisy i rejestrację na stronie:

https://senior-care.eu/konferencja-senior-care-kowal-2023/

Dodatkowe informacje dotyczące bieżącej Konferencji oraz relacje z poprzednich edycji udostępniamy Państwu na stronach: www.senior-care.eu , www.kido.org.pl , www.krdo.pl

Jak podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.