Strona główna » Fundacja » Firma Atlas pomaga Fundacji SeniorApp

Firma Atlas pomaga Fundacji SeniorApp

|

|

Na skróty

Siedziba Fundacji SeniorApp od zawsze znajdowała się w historycznej łódzkiej kamienicy przy ulicy Narutowicza. Ostatni rok był bardzo intensywny. Pojawiła się potrzeba przeprowadzki. Pozyskaliśmy od Miasta Łódź lokal w samym centrum, u zbiegu ulicy Piotrkowskiej z ulicą 6-go Sierpnia. ale lokal wymaga wiele wysiłku, aby przystosować go do naszych potrzeb i potrzeb łódzkich seniorów. Już za kilka miesięcy w naszej nowej lokalizacji będziemy mogli przyjąć jeszcze więcej podopiecznych Fundacji SeniorApp. W tej dobrej misji wspiera nas od zawsze łódzka firma Atlas!

Pomoc od firmy Atlas

Dzięki Firmie Atlas otrzymaliśmy materiały, które umożliwią nam stworzenie przyjaznej przestrzeni dla naszego zespołu, rzeszy opiekunek i opiekunów, a także podopiecznych.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wsparcie i zaangażowanie w nasz projekt. Dzięki @Atlas możemy kontynuować naszą misję tworzenia wartościowych rozwiązań dla seniorów oraz rozwijać naszą działalność z jeszcze większym entuzjazmem.

To co, kto idzie z nami malować ściany?

Chcesz pomóc Fundacji SeniorApp?

Zapraszamy, firmy, darczyńców, wolontariuszy do przyłączenia się do naszych działań. Każda darowizna rzeczowa, finansowa i poświęcony czas są dla nas niezwykle ważne i cenne.

Napisz do nas na maila fundacja@seniorapp.pl

Jak podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.