SeniorNiusy #49

VIII Łódzkie Senioralia startują już w sobotę 21.05!

❣️ Zapraszamy na #49 odcinek SeniorNiusów ❣️

🎊 VIII Łódzkie Senioralia startują w najbliższą sobotę: 21. maja. 🎊

👵👴 Przez dwa tygodnie miasto będzie należało do Seniorów. 450 firm, organizacji pozarządowych i instytucji stworzyło program pełen atrakcji dla starszej młodzieży. 

🎉 SeniorApp także oferuje bezpłatne warsztaty obsługi telefonu, aplikacji mobilnych i internetu: “Polub się z telefonem!”. Więcej informacji na: www.seniorapp.pl/seniorappnasenioraliach. Zapraszamy!!!

🥳 Pełna lista wydarzeń dostępna jest na stronie: https://www.facebook.com/SeniorzywLodzi

Siądźcie wygodnie przy porannej kawce ☕ i zapoznajcie się z cotygodniową prasówką pełną ciekawostek 📻 z kraju i 📰 świata.

Zapraszamy do lektury! 😊

 

🎊 SeniorApp ponownie partnerem VIII Łódzkich Senioraliów. Widzimy się już w sobotę!
www.seniorapp.pl/seniorappnasenioraliach 

👶 Rodzice pozwali swojego syna i synową do sądu za to, że nie dali im wnuczka. To nie żart! Zobacz, jak potoczyła się sprawa!
https://tvn24.pl/ciekawostki/indie-pozwali-syna-i-synowa-za-to-ze-nie-dali-im-wnuka-5709500 

🛒 Masz aplikację mObywatel? Niedługo będziesz mógł nią płacić za zakupy! Zobacz, jak!
https://tvn24.pl/ciekawostki/mobywatel-20-nowa-wersja-aplikacji-bedzie-mozna-placic-w-urzedach-jak-za-zakupy-w-internecie-5712582 

🌳 W polskich lasach pojawiają się “upiorne, krwawe organizmy”. Często są uważane za dowody zbrodni i zgłaszane na policję. Co to takiego – smętosz czarny! Jeśli spotkasz go w lesie – nie musisz się bać!!
https://tvn24.pl/tvnmeteo/ciekawostki/nadlesnictwo-brzeziny-w-polskich-lasach-mozna-natknac-sie-na-krwawoupiorne-organizmy-smetosz-czarny-na-pniu-sosny-5711810 

🧊 Nasz świat skrywa mnóstwo tajemnic… Również pod warstwą lodu na Antarktydzie, gdzie odnaleziono jezioro wielkości całego miasta!
https://dobrewiadomosci.net.pl/59691-pod-pokrywa-lodowa-na-antarktydzie-odkryto-jezioro-wielkosci-miasta/ 

💓 Cierpisz na nadciśnienie? Wynaleziono nowy sposób wsparcia, zamiast stałego przyjmowania leków, jesteś ciekaw jaki? Przeczytaj tutaj!
https://dobrewiadomosci.net.pl/59551-zastrzyk-na-nadcisnienie-dwa-razy-w-roku/ 

📊 Polska ma pierwsze miejsce w rankingu… Tylko, że rekord jest dość niechlubny: Polskie dzieci tyją najszybciej w Europie!
https://noizz.pl/spoleczenstwo/otylosc-dzieci-w-polsce-raport-who/f84tkfp 

🌞 “Nie wszystko słońce, co się świeci” – jakim władcą był słynny Król Słońce: Ludwik XIV?
https://ciekawostkihistoryczne.pl/2020/12/08/nie-wszystko-slonce-co-sie-swieci-prywatne-zycie-ludwika-xiv/ 

🐟 Czy złota rybka może prowadzić samochód? Naukowcy udowadniają, że tak! Tylko po co?
https://www.focus.pl/artykul/czy-zlote-rybki-moga-prowadzic-auto-eksperyment-pokazuje-ze-tak-pytanie-po-co-220105111525 

🔬 Wiesz, czym jest Efekt McGurka? Naukowcy badają, jak połączone są nasze zmysły! Przeczytaj ciekawy artykuł na ten temat!
https://portal.abczdrowie.pl/efekt-mcgurka 

 

Miłego dnia! 😊

Blog

Bez kategorii

SeniorNiusy #16

Nie daj się oszukać! Dzień dobry! 👋 Nazywam się Karolina Ozga i zapraszam na szesnasty odcinek cotygodniowego przeglądu informacyjnego: 📢📢📢 SeniorNiusy #16 📢📢📢 ⚠️Uważaj na siebie! ⚠️ Zarówno jeśli chodzi o nadchodzący sezon coraz niższych temperatur 🌡️, śliskich dróg ⛐

Zobacz więcej
Blog SeniorApp podróże
Bez kategorii

Podróż za jeden uśmiech

Wielu z nas pandemia pokrzyżowała plany podejmowania szalonych i spontanicznych decyzji wyjazdowych. Ograniczyła także możliwości naszych portfeli… Są jednak kierunki, w które zawsze można się udać – niezależnie od niesprzyjających warunków na świecie, napiętych grafików czy niskich stanów kont. Wymarzona

Zobacz więcej
SeniorNiusy

Święto Irlandii! | SeniorNiusy #92

❣️ Zapraszamy na #92 odcinek SeniorNiusów ❣️ 17 marca przypada najważniejsze święto w Irlandii – Dzień Świętego Patryka. Choć tam obchodzi się je najhuczniej, również w innych krajach święto jest coraz bardziej popularne. Warto wiedzieć skąd wzięło się to święto. 

Zobacz więcej
Bez kategorii

SeniorNiusy #52

❣️ Zapraszamy na #52 odcinek SeniorNiusów ❣️ Wczoraj wybitny polski aktor: Piotr Fronczewski obchodził 76. urodziny! Życzymy samych pięknych lat w zdrowiu, szczęściu i dalszych niesamowitych kreacji teatralnych i filmowych!  ‍♂️ Pana Piotra znamy między innymi jako Ambrożego Kleksa. Niebawem

Zobacz więcej
Skip to content