„Polub się z telefonem!”

warsztaty z obsługi telefonu i aplikacji mobilnych

SeniorApp jako organizacja społecznie odpowiedzialna tworzy programy mające na celu przełamywanie barier w dostępie do technologii dla osób wykluczonych, aby umożliwić im sprawne poruszanie się w świecie cyfrowym.

Zespół SeniorApp organizuje konsultacje i szkolenia z obsługi urządzeń mobilnych i bezpieczeństwa w sieci. Tworzymy społeczność ludzi z różnych dziedzin, którzy dzielą się swoim czasem i umiejętnościami pomagając innym.

Prowadzimy warsztaty z zakresu obsługi smartfona, przydatnych narzędzi i aplikacji, które mogą okazać się pomocne w codziennym życiu.

Uczestniczą w nich grupy: 10-15 osobowe.

Czas trwania szkolenia, to około: 2 – 3 godziny.

Program warsztatów jest za każdym razem dostosowany do umiejętności uczestników i okoliczności.

Podczas szkolenia prowadzący przedstawia kolejne kroki, a Zespół SeniorApp pozostaje do dyspozycji uczestników, by każdy mógł nadążyć, dopytać, zanotować co potrzebuje.

Przeprowadziliśmy warsztaty stacjonarne:

  • 13 razy
  • w 7 miastach w Polsce!
  • dla ponad 100 osób!

Ramowy program warsztatów:

1.Jak obsługiwać smartfona

2. Bezpieczeństwo w telefonie

3. Podstawowe funkcje i narzędzia na smartfonie

4. Przydatne aplikacje na smartfona

5. Aplikacje pomagające w codziennym życiu, m.in. SeniorApp

Chętnie odwiedzimy również Państwa!

Możemy wspólnie zorganizować warsztaty grupowe „Polub się z telefonem” – jednorazowo lub w cyklu spotkań. Jesteśmy otwarci na propozycje.

Zachęcamy do kontaktu: marketing@seniorapp.pl lub 727 20 70 20

Blog

Bez kategorii

SeniorNiusy #34

Nowy Ład = Nowy VAT Dzień dobry! Nazywam się Karolina Ozga i zapraszam na trzydziesty czwarty odcinek cotygodniowego przeglądu informacyjnego: SeniorNiusy #34 Nowy rok przyniósł nowe plany, marzenia, a także nowe zasady. Jedną z nich są obniżone stawki VAT na

Zobacz więcej
Bez kategorii

SeniorApp poleca #3: MEDME.PL

Medme zmienia się dla zdrowia! Nowy logotyp i identyfikacja wizualna symbolizują profesjonalizm, troskę o zdrowie swoich czytelników, jak i ciągły rozwój usług serwisu. Medme.pl przechodzi ewolucję, by być jeszcze bliżej swoich użytkowników. W myśl idei: „Medycyna bliżej Ciebie” – Medme

Zobacz więcej
Bez kategorii

SeniorNiusy #23

Światowy Dzień Seniora Dzień dobry! 👋 Nazywam się Karolina Ozga i zapraszam na dwudziesty trzeci odcinek cotygodniowego przeglądu informacyjnego: 📢📢📢 SeniorNiusy #23 📢📢📢 Dni stają się coraz krótsze i zimniejsze 🌬️, ale to nie znaczy, że nie może wśród nich

Zobacz więcej
Skip to content