Pomoc na wyciągnięcie ręki

SeniorApp to aplikacja mobilna, stworzona dla osób potrzebujących, w podeszłym wieku, niepełnosprawnych, niedołężnych oraz ich rodzin poszukujących pomocy w opiece i sprawach życia codziennego.

Już wkrótce w Twoim smartphonie
Opieka i pomoc dla seniora
YouTube

Wczytując film, wyrażasz zgodę na politykę prywatności firmy YouTube.
Dowiedz się więcej

Wczytaj film

Wybierz SWOJĄ ROLĘ

Wybierz usługi

Nasze zalety ...

Weryfikacja i zaufanie

Każdy Opiekun oferujący swoją pomoc za pośrednictwem SeniorApp jest weryfikowany! Zawsze wiesz kto i kiedy odwiedza Seniora.

Bezpieczeństwo

To najważniejszy element SeniorApp. Pomoc dostępna w Twoim domowym zaciszu. Bez narażania się na niebezpieczeństwo, bez oczekiwania w kolejkach, bez przemieszczania się.

Bezgotówkowe płatności

Dbając o bezpieczeństwo Seniora, płatności dokonywane są tylko bezgotówkowo. Opiekun otrzymuje swoje wynagrodzenie po dobrze wykonanej usłudze.

Łatwość obsługi

Dostosowany do potrzeb Seniorów łatwy i intuicyjny interfejs aplikacji.

Nadzór

SeniorApp nadzoruje wszystkie świadczone usługi, dbając o najwyższą jakość, bezpieczeństwo i rzetelność wykonywanych zleceń.

Uczciwość

SeniorApp, jako społeczność, stawia na przejrzystość współpracy, dlatego wszystkie rekomendacje widoczne są publicznie.

Opieka i pomoc dla seniora

Bezpiecznie zamawiaj pomoc do domu

Nie ważne, czy potrzebujesz opieki i pomocy dla seniora. Wsparcia dla siebie, czy dla osoby bliskiej. Zawsze w łatwy, intuicyjny i bezpieczny sposób zamówisz usługę. Wybierz rodzaj pomocy, wybierz pomocnika, określ czas realizacji, opłać usługę i ustal szczegóły jej wykonania.                

Pomagaj i zarabiaj

Jesteś osobą, która chce pomagać? Masz stosowne uprawnienia i ukończone kursy, a może tylko dużo chęci i wolnego czasu? Jeśli tak, dołącz do drużyny pomocników SeniorApp. Wyceń swoją usługę, określ sposób jej wykonania. Czekaj na zlecenia i zarabiaj.

Opieka i pomoc dla seniora

Masz pytania?

Napisz do nas:

SeniorApp Sp. z o.o.

Infolinia +48 727 20 70 20