Mycie okien

Masz dosyć smug na szybach i chciałbyś cieszyć się czystymi oknami, bez wysiłku? Twoje okna mogą lśnić i pozostać wolne od brudu! Nasi Wykonawcy oferują konkurencyjne ceny. Skorzystaj z usługi Mycie okien dostępnej w SeniorApp.

Na czym polega usługa?

Usługa wykonywana w domu Zamawiającego. Polega na umyciu okien z dwóch stron. Powierzchnie przedstawiono w następujących wariantach:

  • do 4m2 (1 pokój np. sypialnia lub kuchnia),
  • do 8m2 (1 duży pokój np. z balkonem i 1 kuchnia lub sypialnia),
  • do 12 m2 (1 duży pokój np. z balkonem, 1 pokój – sypialnia, 1 kuchnia),
  • do 20 m2 (1 duży pokój np. z balkonem, 2 pokoje i kuchnia).

Stawka zawiera dojazd do Zamawiającego. Środki myjące niezbędne do wykonania usługi pozostają po stronie Zamawiającego (chyba, że strony ustalą inaczej). 

Dlaczego warto myć okna?

Okna to element naszego mieszkania, który zapewnia nam kontakt z otoczeniem i dostarcza naturalne światło. Niestety, po pewnym czasie na ich powierzchni gromadzi się kurz, brud i zabrudzenia, co wpływa na jakość powietrza w pomieszczeniach. Ponadto, zabrudzone okna utrudniają przepływ światła słonecznego, co wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie psychiczne.

Jak często powinno się myć okna?

Częstotliwość mycia okien zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj okien, klimat, ilość kurzu w pomieszczeniach czy obecność alergenów. Ogólnie jednak, zaleca się mycie okien co najmniej raz na kwartał.

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je bezpłatnie w 30 sekund!

Skip to content