SeniorApp
Skąd ten pomysł?

Inspiracją do powstania projektu SeniorApp były nasze osobiste doświadczenia związane z opieką nad osobami potrzebującymi pomocy, których liczba stale rośnie. Dlatego naszą misją stało się stworzenie narzędzia spełniającego oczekiwania ludzi wymagających wsparcia, ich bliskich oraz tych, którzy takiej pomocy chcą udzielić.

Nasza misja, wizja i wartości!

Zależy nam na tym, aby w SeniorApp każdy znalazł to, czego szuka. Wasze potrzeby są naszym priorytetem. Co jest dla nas najważniejsze?

misja SeniorApp

Nasza misja

Misją stało się dla nas stworzenie narzędzia spełniającego oczekiwania ludzi wymagających wsparcia, ich bliskich oraz tych, którzy takiej pomocy chcą udzielić. Narzędzia, które pozwoli łączyć, posługujące się nim osoby, w społeczność i zapewniające korzystną dla wszystkich, prostą komunikację pomiędzy sobą. Realizacja usług za pośrednictwem urządzeń przenośnych wpisuje się w ideę zapobiegania i zwalczania zagrożeń związanych z COVID-19. SeniorApp nie skończy się jednak wraz z epidemią koronawirusa, bo problemy osób starszych i potrzebujących nie znikną.

wizja SeniorApp

Nasza wizja

Jesteśmy przekonani, że nasza aplikacja wesprze nie tylko mieszkańców Łodzi, gdzie powstała, ale też całej Polski. Co więcej, stanie się miejscem gromadzącym społeczność osób chcących pomagać innym i szukających dodatkowego zarobku oferowanego za profesjonalną opiekę nad tymi, którzy jej potrzebują. Dlatego planujemy stały rozwój naszej platformy i modyfikowanie jej wraz ze zmieniającą się sytuacją oraz potrzebami osób, które SeniorApp będzie wspierał, w każdym momencie ich życia.”

Wartości SeniorApp

Nasze wartości

Pragniemy widzieć Świat, jako miejsce, w którym wszyscy sobie pomagamy i wzajemnie się szanujemy. Tworzymy społeczność ludzi z różnych dziedzin, którzy chcą i mogą dzielić się swoim czasem i umiejętnościami, by pomagać innym. Planujemy stały rozwój naszej platformy i jej dostosowywanie do aktualnej sytuacji oraz pojawiających się potrzeb Seniorów oraz osób, które wymagają pomocy i opieki.

Nasze Wartości to:

  1. Kontakty międzyludzkie – Tworzymy rozwiązania globalne działając dla lokalnych społeczności.
  2. satysfakcja użytkownika – Na pierwszym miejscu stawiamy użytkownika i jego zadowolenie.
  3. tolerancja – Każdy człowiek jest inny, ale wszyscy są równi i zasługują na szacunek.
  4. etyczność – W naszej pracy i życiu postępujemy etycznie.
  5. innowacyjność – Cenimy kreatywność i dobre pomysły.
  6. bezpieczeństwo – Chronimy użytkowników i dbamy o poufność ich danych.
Seniorka z telefonem i laptopem SeniorApp

NAGRODY

nagroda SeniorApp

NAGRODA GŁÓWNA

XII edycja konkursu „Mam pomysł na startup” Urzędu Miasta Łodzi (rok 2020)

nagroda SeniorApp

LAUREAT

I edycja programu „Kuźnia Pomysłów” Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego (rok 2020)