GEERS Dobry Słuch w aplikacji SeniorApp!

Zadbaj o siebie z GEERS Dobry Słuch! Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji ze specjalistami GEERS, którzy zapewnią Ci kompleksowe badanie słuchu oraz umożliwią bezpłatne testowanie aparatów słuchowych.
Już teraz GEERS Dobry Słuch w aplikacji SeniorApp dostępny na wyciągnięcie ręki!

Bezpłatne badanie słuchu

Wykwalifikowana kadra specjalistów GEERS Dobry Słuch zapewni Ci profesjonalne kompleksowe badanie słuchu.

Bezpłatne testowanie aparatów słuchowych

GEERS Dobry Słuch  zapewni Ci profesjonalne kompleksowe wsparcie przy doborze i dostosowaniu aparatów słuchowych do Twoich indywidualnych potrzeb.

Don't have an account yet?

Create an account for free in 30 seconds!

Bezpłatne badania słuchu

w placówce GEERS

Dobry Słuch

Placówki GEERS są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, który pozwoli precyzyjnie ocenić jakość Twojego słuchu. Badanie odbędzie się w komfortowym i przyjaznym otoczeniu, a specjaliści GEERS zadbają o to, byś czuł się swobodnie i bezpiecznie przez cały proces badania.

W trakcie badania słuch Twój zostanie dokładnie sprawdzony w aspekcie wykrywania najcichszych dźwięków w szerokim zakresie częstotliwości i wpływu ich słyszalności na stopień rozumienia mowy. Wszystko to pozwoli uzyskać pełny obraz stanu Twojego słuchu.

Po zakończeniu badania, specjaliści GEERS Dobry Słuch w zależności od potrzeby zaproponują Ci dalsze kroki, takie jak dobór odpowiednich urządzeń słuchowych.

Bezpłatne testowanie

aparatów słuchowych

Na podstawie badania eksperci doradzą Ci w wyborze najlepszego rozwiązania, które będzie odpowiednie dla Twoich indywidualnych potrzeb słuchowych, stylu życia i budżetu.

Testowanie aparatów słuchowych umożliwi Ci oswojenie się z nowymi bodźcami, przyzwyczajenie się do dźwięków oraz pozwoli Ci zapoznać się z obsługą i możliwymi ustawieniami aparatu.

Specjaliści GEERS Dobry Słuch wskażą Ci w jaki sposób stopniowo przełamywać bariery związane z wrażeniami słuchowym.

GEERS Dobry Słuch w aplikacji SeniorApp

Słuch jest jednym z pięciu podstawowych zmysłów człowieka. Dzięki niemu możemy słyszeć dźwięki otoczenia, od subtelnych szmerów do głośnych dźwięków. Słuch ma ogromne znaczenie dla naszej komunikacji z innymi ludźmi, pozwala nam słyszeć muzykę, czy też cieszyć się dźwiękami natury. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na kondycję naszego słuchu, tj. zbadać jego stan.

Oto kilka powodów, dlaczego warto regularnie badać słuch:

Zapobieganie problemom ze słuchem

Badanie słuchu może pomóc w wykryciu problemów ze słuchem, takich jak niedosłuch, szumy w uszach, czy też podwyższony stopień wrażliwości na głośne dźwięki. Im wcześniej zostaną zdiagnozowane takie problemy, tym większe szanse na skuteczną terapię. Regularne badania mogą pomóc w zapobieganiu dalszemu pogorszeniu się stanu naszego słuchu.

Poprawa jakości życia

W przypadku osób, u których stwierdzono problemy ze słuchem, wizyty u specjalisty i odpowiednia terapia mogą znacznie poprawić ich jakość życia. Poprawa słuchu może przyczynić się do lepszego zrozumienia mowy, większej swobody w komunikacji z innymi ludźmi, lepszego odbioru muzyki czy też lepszego słyszenia dźwięków natury. Dzięki temu, że możemy słyszeć więcej, możemy bardziej korzystać z naszego otoczenia i cieszyć się nim.

Zwiększenie bezpieczeństwa

Właściwe badanie słuchu może pomóc w wykryciu problemów, które mogą wpłynąć na nasze bezpieczeństwo, takich jak problemy z orientacją w przestrzeni czy też brak słyszenia dźwięków sygnalizujących zagrożenie. Dzięki poprawie słuchu możemy lepiej reagować na sygnały dźwiękowe i uniknąć niebezpiecznych sytuacji, np. na spacerze lub przy przechodzeniu przez ulicę.

Czy jesteś w gronie osób, które zbadały swój słuch?

Umów wizytę już dziś!