Chcę więcej

Chcę więcej z SeniorApp czyli nieustanny się rozwój i nowe możliwości, by Wasze życie stawało się coraz bardziej komfortowe.

Nieustannie podejmujemy współpracę z partnerami z wielu dziedzin, stale wzbogacając naszą ofertę dla Was. Co więcej zamawiając podane usługi za pomocą SeniorApp zapłacisz mniej! Sprawdź naszą ofertę już teraz i znajdź odpowiedni dla siebie pakiet z naszych współprac

W naszej aplikacji znajdziecie między innymi:

  • ofertę pakietów medycznych LUX MED,
  • natychmiastowe telekonsultacje lekarskie i e-recepty,
  • bezpłatna konsultacja z agentem ubezpieczeniowym Asekuro, który dobierze najtańsze ubezpieczenie,
  • i wiele innych ciekawych propozycji, które przygotowujemy. 

Sprawdź poniżej – znajdziesz więcej informacji dotyczących poszczególnych usług partnerskich, które łatwo zamówisz w aplikacji SeniorApp. 

Nasi partnerzy

LUX MED

Pakiety opieki medycznej udostępnione dla użytkowników SeniorApp, to oferta dostosowana do potrzeb każdego pacjenta. W ofercie dostępnej dla naszych klientów możecie wybrać odpowiedni do Waszych potrzeb pakiet zawierający wizyty u różnych specjalistów.

Telekonsultacja z lekarzem, lekarz online, wizyta u lekarza online, teleporada

MDT Medical

Telekonsultacja lekarska to usługa dzięki, której w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia uzyskasz pomoc medyczną, e-skierowanie, e-receptę oraz e-zwolnienie poprzez rozmowę telefoniczną z lekarzem. W ofercie dostępna jest porada lekarza rodzinnego, pediatry oraz internisty.

Klub Aktywnych

To więcej niż sport! W Klubie Aktywnych w naszej aplikacji dostępne są dla Was ćwiczenia, konsultacje z trenerem personalnym, a także możecie zasiąść do wspólnej herbatki z Grażynką!

Asekuro

W aplikacji SeniorApp zamówisz bezpłatną konsultację z agentem ubezpieczeniowym firmy Asekuro, który poprowadzi Cię przez proces wyboru ubezpieczenia i pomoże wybrać najtańsze z tych, które są dostosowane do Twoich potrzeb.

Szkoła językowa choices®

Kursy językowe dla Seniorów i Opiekunów osób starszych. Przygotowaliśmy dla wszystkich dedykowane kursy do nauki języka angielskiego i niemieckiego.