Co kryje przyszłość?

Andrzejki i Andrzejkowy Horoskop 12 znaków zodiaku opiera się na astrologii znaku słonecznego. W tym artykule przyjrzymy się andrzejkowym przewidywaniom horoskopu na następny miesiąc dla każdego ze znaków gwiezdnych.

Co kryje przyszłość?

Andrzejkowy Horoskop 12 znaków zodiaku opiera się na astrologii znaku słonecznego. W tym artykule przyjrzymy się przewidywaniom horoskopu na następny rok dla każdego ze znaków gwiezdnych. 

Poznaj swój horoskop

Grudzień przyniesie Baranom dużo wyzwań, zwłaszcza na poletku zawodowym. Barany, które przeszły już na emeryturę, powinny za to w kolejnym miesiącu poszukiwać nowej pasji, której mogłyby poświęcać się z ogromnym zaangażowaniem. 

Życie niestety potrafi czasem przynieść wiele negatywnych niespodzianek. Baranom czasem trudno będzie opanować nerwy, np. przy świątecznym stole. Zawsze warto pomyśleć o chwili relaksu dla siebie. Nerwy ukoić może np. masaż, zamówiony w SeniorApp. Teraz mamy dla Was specjalny kod BARAN20 do wykorzystania w aplikacji, dający 20% zniżki.  

W miłości i życiu rodzinnym, Baran jest prawdziwym przyjacielem i opiekunem. Również w nadchodzącym miesiącu będzie miał wiele okazji do udowodnienia, jak bardzo zależy mu na najbliższych i ile jest w stanie dla nich zrobić. Z pewnością bliscy będą mu za to wdzięczni.

Ostatni miesiąc w roku, w wielu firmach oznacza domykanie różnych projektów. Choć momentami może być gorąco, Byki nie powinny mieć w związku z tym zbyt wielkich problemów – przez ostatnie miesiące skrupulatnie pracowały na swój sukces.

Nawet jeśli Ciebie i Twoich bliskich dzielą kilometry, możesz o nich zadbać w każdej chwili. Zamów dla nich sprzątanie mieszkania w SeniorApp, a odciążysz ich w świątecznych obowiązkach. Zapewnij swoim bliskim odpoczynek - w końcu są tego warci. To zajmie Ci tylko kilka chwil, a z kodem BYK20 otrzymasz 20% zniżki na zamówienie w SeniorApp. 

Byki są niezwykle wrażliwe i niechętnie wchodzą w nowe relacje. W grudniu, powinny natomiast skupić się na swoich bliskich. Świąteczny okres będzie sprzyjał spotkaniom z rodziną – warto zadbać o swoich najbliższych.

Grudzień przyniesie Bliźniętom wiele nowych, ciekawych zadań. Osoby spod tego znaku uwielbiają żyć w ciągłym biegu, dlatego też z zachwytem będą przyjmować zawodowe wyzwania. Czasem jednak trudno będzie Wam się skoncentrować na jednym zadaniu. 

Bliźnięta nie lubią monotonii - dlatego też przedświąteczne obowiązki mogą wzbudzać w nich niepotrzebną irytację. Pamiętajcie, że w SeniorApp dostępna jest usługa mycie okien. Wykorzystaj w aplikacji kod BLIZNIETA20 a otrzymasz 20% zniżki. Smugi na szybach nigdy więcej nie doprowadzą cię już na skraj rozpaczy, a zaoszczędzony czas przeznacz na aktywny odpoczynek. 

Ostatni miesiąc roku będzie sprzyjał spotkaniom towarzyskim - mijające dni 2022 warto wykorzystać, na kontakty z bliskimi i przyjaciółmi. Unikaj jednak plotkarzy. Przez jedną rozmowę, zupełnie przypadkowo możesz zranić dobrych znajomych.

Najbliższy miesiąc może przynieść wiele niespodzianek w życiu zawodowym. Raki podchodzą do swoich obowiązków z niezwykłą rzetelnością, dlatego też żadne nieprzyjemne sytuacje w pracy, nie powinny się odbić na tym, jak postrzegają ich przełożeni. 

Zodiakalne Raki czasem lubią robić wszystko “na opak”. Postanowisz wziąć się za noworoczne postanowienia… jeszcze w 2022. Chcesz podszlifować angielski? A może wolisz opanować jakiś język od podstaw? Nauka języka z dojazdem lektora w SeniorApp będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Możesz wykorzystać magiczny kod RAK20, a otrzymasz 20% zniżki na zamówienie. 

Rodzina i przyjaciele są dla Ciebie najważniejsi! Wystrzegaj się jednak w grudniu osób fałszywych. Niektórzy chcą wykorzystać Twoje dobre serce. Lepiej zastanów się dwa razy, czy zawsze warto aż tak się poświęcać.

Jeśli nie czujesz się dobrze w swojej pracy, spróbuj coś zmienić. Wolisz skupić się na nieco innych obowiązkach? A może chcesz całkowicie zmienić pracę? Grudzień to dobry miesiąc na to, by przeanalizować swoje życie i zastanowić się nad zmianami. 

Złośliwość rzeczy martwych potrafi się objawić w najmniej odpowiednim momencie. Nie przejmuj się – w SeniorApp znajdziesz pomoc w obsłudze lub naprawie komputera. Zamów pogotowie komputerowe ze zniżką 20%. Jak to zrobić? Wystarczy wykorzystać kod WODNIK20 w aplikacji. Już nic nie powstrzyma Cię przed wysyłką świątecznych życzeń dla Twoich znajomych. 

W grudniu odkryjesz nową nić porozumienia z osobą, z którą dotychczas nie łączyła Cię zbyt bliska relacja. Połączą Was długie rozmowy na temat wspólnych zainteresowań. Być może jest to nawet szansa na bliższą relację? Nie zmarnuj tej okazji.

Jesteś osobą kreatywną, a Twoje ciekawe pomysły mogą zostać docenione przez przełożonych. Żeby się tak jednak stało… nie możesz bać się przedstawiać swoich pomysłów. Możesz wnieść wiele dobrego, wystarczy więcej wiary we własne możliwości. 

Świąteczna gorączka zakupów może być naprawdę męcząca. Nie daj się zwariować. Jeśli nie przepadasz za bieganiem po sklepach, zamów zakupy do domu. Wykorzystaj kod RYBY20, a otrzymasz 20% zniżki na zamówienie w aplikacji SeniorApp. W grudniu przyda Ci się chwila wytchnienia, by faktycznie móc cieszyć się magią świąt, a nie przejmować się obowiązkami. 

Zodiakalne Ryby uwielbiają pomagać innym, ale nie zawsze potrafią przyjmować wsparcia od innych osób. Przyjmowanie pomocy to nie wstyd, ani nie oznaka słabości. Jesteś świetnym przyjacielem, pozwól więc i innym na to, by mogli Ci się odwdzięczyć.

Koziorożce są bardzo ambitne. Koniec roku może jednak przynieść odrobinę zmęczenia w pracy. Jeśli możesz, weź kilka dni urlopu na odpoczynek. Nie daj się ponieść wyrzutom sumienia – jeśli na chwilę przystopujesz, w Nowy Rok wejdziesz z większą energią.

Grudzień to dobry czas dla Koziorożców, żeby zatroszczyć się o siebie. Nowa fryzura dobrze wpłynie na pewność siebie. Nie masz jednak ochoty wychodzić do fryzjera? Zamów go do domu z SeniorApp. Pamiętaj o tym, że z kodem KOZIOROZEC20 otrzymujesz 20% zniżki. Wizyta fryzjera w Twoim domu pozwoli Ci również zaoszczędzić sporo czasu. Przeznacz go na relaks. 

Myślisz o przygotowaniu niespodzianki świątecznej dla swojego przyjaciela? Zacznij planować już dziś. Masz wiele ciekawych pomysłów i doskonale wiesz jakie potrzeby mają Twoi bliscy – to co przygotujesz z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę.

Może się wydawać, że dobrym czasem na postanowienia jest Nowy Rok, Ty jeszcze w grudniu postawisz na swój rozwój. Warto wykorzystać ten czas, do poszerzania wiedzy – pomyśl o kursach i szkoleniach, które rozpoczniesz jeszcze zanim nadejdzie 2023 rok. 

W tym miesiącu czekają Cię kilkudniowe wyjazdy. Jeśli martwisz się o to, co zrobić ze swoim psem lub kotem, pamiętaj, że w SeniorApp możesz zamówić opiekę nad zwierzętami domowymi. Twój milusiński będzie w dobrych rękach, a jeszcze możesz na tym zaoszczędzić. Z kodem STRZELEC20 otrzymujesz 20% zniżki na zamówienie w aplikacji – to same korzyści. 

Strzelce często mają dość pozytywne podejście do życia i lubią zarażać innych swoim optymizmem. Uważaj jednak na tych, którzy dość sceptycznie podchodzą do Twoich pomysłów. Nie daj się im zdołować, ale też nie zmuszaj do działania wbrew ich woli.

Grudzień, w wielu firmach, jest miesiącem nerwowym – ze względu na domykanie najważniejszych spraw przed końcem roku. Przez ostatnie miesiące staranie podchodziłeś do wszelkich zadań. Nie daj się więc ponosić emocjom współpracowników i dalej rób swoje.

W najbliższym miesiącu czeka Cię wiele spraw do załatwienia. Niestety, czasem nawet wyjście z domu na godzinę, potrafi skomplikować życie. Jeśli nie masz z kim zostawić dziecka, zamów Nianię w SeniorApp. Zodiakalne panny są roztropne i wiedzą jak oszczędzać. Wykorzystaj kod PANNA20 na zamówienie usługi w SeniorApp, a otrzymasz 20% zniżki

Nie daj sobie zrzucić na głowę całej organizacji świąt. Pamiętaj, że inni domownicy też są w stanie poradzić sobie z obowiązkami. Już teraz zaplanuj świąteczne zadania w taki sposób, by każdy miał coś do zrobienia. Przygotowania do świąt nie powinny spaść tylko na Ciebie.

Lwy bardzo lubią być w centrum wydarzeń, również w pracy. Ostatni miesiąc 2022 roku będzie obfitował w wiele istotnych projektów. Pamiętaj jednak, by czasem utemperować swój charakter i posłuchać rad swoich współpracowników. Nie zawsze musisz mieć rację. 

Od dawna narzekasz na bóle pleców, ale nie chcesz nic z tym zrobić? To błąd! Warto się czasem zatrzymać i pomyśleć o sobie. W SeniorApp możesz zamówić usługę “Fizjoterapia” z 20% rabatem. Wystarczy, że wykorzystasz w aplikacji kod LEW20. Pamiętaj, żeby skupić się na swoim zdrowiu jeszcze przed Nowym Rokiem. To pomoże Ci naładować akumulatory na kolejne 12 miesięcy. 

Niestety – rodzinne święta, często oznaczają również kłótliwe święta. Szczególnie uważaj na złośliwą osobę spod znaku Panny. Jej intencje nie są do końca złe, jednak nie zawsze potrafi się ona ugryźć w język. Bądź ponad to i nie wdawaj się w niepotrzebne dyskusje.

Grudzień często jest trudnym, pod względem finansowym, miesiącem. Skorpiony jednak mają niezwykłą smykałkę do finansów i doskonale wiedzą jak zaoszczędzić. Warto w ostatnim miesiącu wykazać się ciężką pracą, by w Nowym Roku udać się po podwyżkę. 

Skorpiony lubią mieć wszystko pod kontrolą. Niestety, w ferworze świątecznych przygotowań, wiele rzeczy może iść nie po ich myśli. Jeśli spotka Cię awaria, nie zwlekaj – zamów złotą rączkę w SeniorApp z 20% zniżką. Wykorzystaj kod SKORPION20. Niech zepsuty kran lub gniazdko nie psują Ci humoru przed świętami. Wykorzystaj ten czas na relaks. 

Ktoś spod znaku Bliźniąt będzie chciał wkupić się w Twoje łaski. Nic na siłę – jeśli nie czujesz się przy tej osobie komfortowo, nie musisz się przed nią otwierać. Masz już lojalną grupę przyjaciół, nie zmuszaj się do bliskiej relacji z kimś, kto nie wzbudza zaufania.

W pracy szykuje się dużo zmian. To niestety, może przyczynić się do powstawania różnych konfliktów. Zaufaj swojej intuicji i nie pozwól by inni wciągnęli Cię w swoje konflikty. Zamiast tego, skup się na tym, by doprowadzić swoje zadania do końca.  

Niektórych spraw nie da się wyprostować. Na szczęście z ubraniami jest inaczej. Wagi przywiązują dużą uwagę do strojów. Przed świętami możesz jednak nie mieć specjalnej ochoty na prasowanie. Nie przejmuj się i zamów usługę prasowanie w SeniorApp. Z kodem WAGA20 otrzymujesz 20% zniżki na zamówienie dowolnej usługi. Z pewnością zaprezentujesz się perfekcyjnie. 

Przy wigilijnym stole, warto być wyrozumiałym dla swoich bliskich. Dobre stosunki z rodziną są bardzo ważne i czasem trzeba przymknąć oko na ich lekko irytujące zachowania. Pamiętaj jednak, że gdy przekraczają pewne granice, musisz być asertywnym. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.